Přejít na obsah

SIPO (pozor co platite!!!)


Návštěvník JoHnX

Doporučené příspěvky

Návštěvník JoHnX

Zdravim, dnes jsem si ve slozence za zari koutkem oka vsiml ze najednou neak moc chcou za UPCsluzby. mam komplet + turbo 3M dohromady za 1189,- ted na sipu byly sluzby rozdeleny a Kabelovka 499,- + UPC internet 1179,- <--- WTF? uz sem to chtel neak resit, ale koukl jsem na slozenku jeste ze srpna a tam nebyl internet vubec zapocitany, jen kabelovka, tagze se urco spletli a ted chcou vic, no vyckam do pristi slozenky a doufam ze obe sluzby uz budou secteny normalne, pokud ne, roste nam z toho dalsi rostarna ze strany UPC a to neni dobre, pac se naprava pekne prodrazi...:( tim myslim jejich Call centrum a provolany majlant... :D:(:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Mám takový pocit, že dopis posílají jenom tomu, kdo se ozve ohledně nějakého problému, ať už telefonicky nebo mailem. Mě nic neposílali, a až když jsem jim napsal mail jak to bude tedy s placením, když neznám svoje číslo smlouvy UPC tak poslali mail a 2-3 dny na to přišel i dopis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien

Mě na srpnovém SIPO (ještě Karneval) přišla standartní částka, v září (už UPC) menší, a teď zase standartní částka.

 

Dopis zatím né. A řeším s nimi odměny za Nenech trpět kamarády, které jsem nechal zapijit koncem minulého roku. Síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...