Přejít na obsah

hrůza děs (odezvy)


Návštěvník dEv0uR

Doporučené příspěvky

Návštěvník gloom

Tak to samozřejmě. Nejdříve se dívám na odezvu serverů a dle toho se připojuji. Já bývám většinou jediný mezi hráči s tak vysokým pingem. Se už začínám smiřovat s tím, že jsem vyhodil prachy za CSko. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mame s kamosema stejny problem s CS:S od UPC na chodove. Ceske servery kde vetsina hracu ma ping okolo 5-30 v prubehu dne a my mame 50-250, nemluve o tom kdy vecer mezi 18.30-0.00 je staly ping okolo 250. Uz me tohle opravdu se** protoze servery nas samozrejme vyhazuji. Byl sem ted 7 mesicu v zahranici a kdyz sem se vratil radoval sem se ze zruseni limitu, ale ejhle problem je zase neco jineho. Jak procitam tyto diskuzni fora sem obravdu znechucen a zaroven ztracim nadeji ze s tim UPC neco udela. Je to presne tak jak se pise na bonuswebu, stahovani dat v pohode, prohlizeni stranek v pohode ale online hrani katastrofa.

Nejspise to je tim serverem Aorta, ale jak to tem zmr*** od UPC vysvetlit, resp oni to vedi jen na to ser** a to sme lidi co jim platej. Opravdu nadhera :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

MG delejte neco stim netem UPC!!! na stahovani souboru apod je UPC vynikajici 2g stahnu za 2min.... ale co se tyce online her katastrofa PING!!! i o2 ma lepsi PINGY nez UPC a to tak vychvalujete! kez by vam vsichni zakaznici odesli mozna byste zacali zlepsovat kvalitu netu! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já mám v Holešovicích bohatou zkušenost s připojením k UPC.

Je to hrůza i zde, v Praze.

I když jsme donutil jejich technika, aby mi doma natáhl nový koax, stejně je stabilita příšerná. Ping je sice běžně na 17ms, ale občas nemá problém vylétnout i ke 300ms. Nemluvě o neustále kolísající rychlosti připojení, uploadu, který padá i na 0,1...

Taky musím cca 5x denně restartovat modem, abych vůbec chytl připojení. Tento problém tu mají v okolních ulicích všichni a UPC to nehodlá řešit. Na klientské lince mi vždy sdělí po půlhodinovém čekání nějakou milosrdnou lež o tom, jak se na tom pracuje a vše se děje kvůli výměně kabelů. No to by tedy pak ty kabely museli měnit už rok....

 

Pokud máte možnost změnit providera na něco lepšího než O2 - měnte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chtelo by to nejak poresit, protoze takhle net od UPC standartne nefunguje,

zkus sem hodit aspon vysledky z mereni:

 

Mrkni do rozhrani modemu,co ukazuje za hodnoty v polozce signal na

http://192.168.1.1 nebo

http://192.168.100.1/

a hod ty vysledky sem.

 

Pak to zkus jeste premerit programem WinMTR, ktery ukaze hodnoty odezvy a ztraty paketu po ceste:

download/WinMTR-v091.zip

Do policka host zadej treba seznam.cz , nech to bezet par minut.

a pak pomoci Copy text to clipboard zkopiruj vysledky a hod zase sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník ineya

Tiez mam problemy s latenciou vo vecernych hodinach (UPC/Brno). Uz na prvom hoste po ceste naberam stovky ms zpozdeni:

http://i50.tinypic.com/vunuq.png

Hranie online hier je prakticky nemozne (v Battlefield nie som schopny sa pohnut). Voip je na tom podobne, hlas sa seka.

Odpovede od UPC ma ubijaju :( . Napisem ze problem mam aj ked som pripojeny kablom priamo na modem, odpisu ze si mam zabezpecit servis wifi routru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Trlolo : v tuto chvili tam neni zadna ztratovost , dochazi k ni ve vecernich hodinach? :wink:

 

--- 89.103.57.206 ping statistics ---

1106 packets transmitted, 1106 received, 0% packet loss, time 222501ms

rtt min/avg/max/mdev = 7.501/9.048/25.273/1.033 ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...