Přejít na obsah

hrůza děs (odezvy)


Návštěvník dEv0uR

Doporučené příspěvky

Návštěvník dEv0uR

Fakt hrůza ten internet....Bydlím Otrokovice (Zlínsko) Karneval měl sice ne moc stabilní odezvy ale aspoň byly pod 30ms často.Ale po spojení s UPC mám nejnižší odezvy 33 ms a jde to výš. Hrát po netu se s tím fakt moc neda. Myslel jsem že UPC bude kvalitnějši než O2 ale zatím mi to tak nepřijde.Myslíte že se to ještě spraví nebo bude lepší najít jiného providera?Pač aby měl někdo, kdo bydlí na vesnici a má net za 200 kč na měsíc s půlkou vesnice dohromady, lepší odezvy jak já na kabelu to je fakt moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedejbože hrát něco ve špičce, pak se ani nedostaneš do her které mají ping limit, za karnevalu to byla pohoda po celý den a ano máš pravdu, kdejaký honza z horní dolní s wifi má lepší odezvy než já uprostřed brna s kabelem . . . kdybych věděl kam, tak jdu od upc pryč.

btw. má někdo skušenosti s http://internet.vivo.cz/index.php?content=domacnosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedejbože hrát něco ve špičce, pak se ani nedostaneš do her které mají ping limit, za karnevalu to byla pohoda po celý den a ano máš pravdu, kdejaký honza z horní dolní s wifi má lepší odezvy než já uprostřed brna s kabelem . . . kdybych věděl kam, tak jdu od upc pryč.

btw. má někdo skušenosti s http://internet.vivo.cz/index.php?content=domacnosti ?

Já bydlím ve Zlíně a ping se u UPC zhoršil proti Karnevalu o 30%. Původně 15ms, nyní 20-25ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. . . ve špičce se ping na určité servery zvedne o 100 - 120 ms (ráno je třeba 30ms, ve špičce 150ms), jiné zase vykazují nestabilní hodnoty, některé jsou celkem ok (kolem 60 ms ve špičce)

 

Samozřejmě takhle si nepředstavuji standartní služby ISP. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník h1x

ping na seznam, minimum 50ms, prumer 58ms, maximum 92ms. nebudeme se bavit o packet lossu. takhle si vysokorychlosti internet nepredstavuji. hrat se na tom absolutne neda, na zahranicnich serverech bez sance. stabilitka 49% na rychlost.cz je tak akorat k zasmani, nebo mozna spise k placi :evil:. http://rychlost.cz/sys/result/84.242.65 ... 0d295f084/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe tak nevim co se děje, ale dnes na servery na kterých se nedalo dřív hrát mají vcelku slušný ping i teď ve špičce (50ms do Londýna) a naopak servery, které měli celkem slušný ping před tím vykazují nestabilní hodnoty od 66 až přes 150ms, tak nevím jestli se někdy dočkáme stavu že EU servery budou po celou denní dobu do 60ms jak to bývalo za karnevalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravim, od nedele zazivam to same, dlouhe odezvy, velky podil ztrat (asi 24%) coz si myslim ze u pripojeni pres kabel je peklo.

 

Kolikrat kliknu na odkaz v prohlizeci a cekam i 5s nez se neco objevi :evil:

 

Bydlim v Malenovicich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj. Hraji on-line Guild Wars na oficialnich servrech. Po prechodu od Karnevalu pod UPC se mi ping vyrazne zhorsil. Drive jsem mel 15-30 ms, dnes mam 300-600 ms a nekdy 7000 ms. Ale to uz se opravdu neda nic hrat.

Nevite cim to je a jak to opravit?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...