Přejít na obsah

hrůza děs (odezvy)


Návštěvník dEv0uR

Doporučené příspěvky

Jsem si jisty ze problem s konektivitou je na strane UPC, netyka se to jen GuildWars, ale tento problem byl zaznamenan ve vice hrach:

 

Guild Wars

Tabula Rasa

Hellgate: London

Eve Online

Track mania

 

zde naleztene uzivatele stezujici si na tyto problemy:

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp? ... hichpage=2

 

Jsou to vetsinou hry ktere si overuji stabilitu pripojeni, tj. od ztraty x% packetu, nebo s limitem na ping. Problem je veskrze stejny - po urcitem case uzivatele odpoji.

 

Jeste je tu moznost ze UPC zkousi Traffic Shaping, jako nektere zahranicni spolecnosti.

 

Ve vsech pripadech tyto problemy maji pouze hraci s pripojenim od UPC(i na uzivateli zatracovanem o2 to jede v pohode).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si jisty ze problem s konektivitou je na strane UPC, netyka se to jen GuildWars, ale tento problem byl zaznamenan ve vice hrach:

 

Guild Wars

Tabula Rasa

Hellgate: London

Eve Online

Track mania

 

zde naleztene uzivatele stezujici si na tyto problemy:

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp? ... hichpage=2

 

Jsou to vetsinou hry ktere si overuji stabilitu pripojeni, tj. od ztraty x% packetu, nebo s limitem na ping. Problem je veskrze stejny - po urcitem case uzivatele odpoji.

 

Jeste je tu moznost ze UPC zkousi Traffic Shaping, jako nektere zahranicni spolecnosti.

 

Ve vsech pripadech tyto problemy maji pouze hraci s pripojenim od UPC(i na uzivateli zatracovanem o2 to jede v pohode).

 

 

yep, mám stejné zkušenosti, ovšem kdyby zkoušela traffic shaping, tak by to bylo spíš lepší. Kdyby ho používali, tak by jsme se mohli dočkat (placené) služby, která bude zajišťovat nízkou latenci pro hráče, já osobně bych to uvítal v kombinaci s nějakým tarifem, kde bude trošku vyrovnanější upload/ download, třeba 3072 down, 1024 up

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zaznamenal pomerne velke zlepseni, vsimnul jsem si ze me EvEMon, program, ktery me hlida pripojeni k serveru, neukazuje kazdou chvili offline/online stav .. tak jsem se nalogoval do EvE a odletel si pokusne 2 jednoduche mise a nespadlo mi to, ze by se svitilo na lepsi casy ? Btw lagy zustaly .. ale ty pricitam spis tomu ze v EvE ke porad vic a vic hracu, kdysi byla spicka 35 000 hracu a ted je to dost standartni, spicka je ted nekde kolem 37 500 hracu online na serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dredd

Tak já hlásim velké zlepšení (Litvínov). 2 měsíce nazpět sem měl pingy 50-120ms a spatnou stabilitu (okolo 40% víc ne). Pak u nás mělo UPC velký (asi 5 dní!!!) výpadek kdy net vůbec nejel. Těd mam na rychlost.cz stabilitu VŽDY přes 92% a průměrný ping 24ms...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já si teda taky nemůžu stěžovat. Podle měření na rychlost.cz se mi stabilita pohybuje od 87 do 93 % a průměrnej ping mám taky kolem 20 ms (15 ms - 25 ms) . Rychlost odpovídá přesně tak, jak je uvedená v tabulce, a to v obou směrech, spíše o něco ještě překračuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dredd

IP (host): 89.103.14.92 (ip-89-103-14-92.karneval.cz)

Datum a čas: 27.11.2007 10:49

Download: 3 008,02 kbit/s (376,00 kB/s)

Upload: 252,10 kbit/s (31,51 kB/s)

Web odezva: 19.3ms26.1ms36.6ms

Stabilita: 93.9 %

Server: testovací nová GTS

Download: velikost: 2 545kB, čas:6.61s

Upload: velikost: 200kB, čas:6.19s

Prohlížeč: WinXP Opera 9.2

Poskytovatel: UPC 2 (kabelová tv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v Brně byl dlouhý výpadek. Zřejmě museli udělat nějakou změnu se sítí. Zpomalil se mi internet a teď mám i 30ms pingy. Ale zato mi teď klient (na Macovi) signalizuje u ICQ protokolu, že druhá strana píše. A také se mi nikdy nepodařilo připojit přes remote desktop na počítač kamarádky, která je taky na bývalém Karnevalu. Dnes to šlo.

 

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník h1x

bez komentare, kazdym dnem jsou odezvy horsi a horsi. nejsem spokojen, s kvalitou internetu od teto firmy. snazil jsem se to resit, ale upc-karneval nema absolutni zajem. momentalne jednam s jinym poskytovatelem. jsem zakaznikem teto firmy 5 let, doufam ze uz dlouho nebudu :evil:.

 

84.242.65.151 (bno-84-242-65-151.karneval.cz)

Datum a čas: 30.11.2007 02:22

Download: 2 993,52 kbit/s (374,19 kB/s)

Upload: 225,59 kbit/s (28,20 kB/s)

Web odezva: 25.2ms 121.1ms 892ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...