Jump to content

Tommy Kindernay

User
 • Posts

  244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Tommy Kindernay

 1. Týká se to i českýho trhu, od 1.září bude mít BBC Earth v nabídce Lepší.TV.
 2. Mě zaujalo, že zatímco balíčky Cinema a Family stojí 220 Kč, tak Sport jen 150 Kč. Tak si říkám, že si možná Vodafone nechává prostor pro případné zařazení Canal+ Sport a Canal+ Action a pak by to mohlo být taky za 220 Kč. Každopádně pokud Canal+ získá práva na hokejovou extraligu, určitě ho budu chtít a budu jen rád, pokud to bude přímo v nabídce Vodafonu a nebudu si je muset platit zvlášť.
 3. Mě by spíš zajímalo, jestli Vodafone zařadí i Noe+. Ale zatím jsem si nevšiml, že by ji někde přidali.
 4. Mně teď V1 normálně hraje, tak snad to byl jen nějaký výpadek. Kdyby Vodafone po TV Praha a TV Brno 1 vyřadil i V1, to už bych byl hodně naštvaný.
 5. Na místě jedné z rezerv už vysílá i ten ukrajinský Nick.
 6. Místo jedné z rezerv už začala vysílat Baby TV.
 7. Zeptal jsem se na FB PrahaTV, proč ukončili smlouvu s Vodafonem a tohle je jejich odpověď: Dobrý večer, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel jsme nemohli přistoupit na smlouvní podmínky s poskytovatelem. Spolupráci jsme proto ukončili. Všechny reportáže i pořady zveřejňujeme na našem webu prahatv.eu. Chápeme, že to není uživatelsky úplně pohodlné, nicméně věříme, že nám zachováte přízeň. Přejeme klidný zbytek večera i nadcházející víkend. Redakce PrahaTV Tak nevím, ale z té odpovědi to na mě nepůsobí tak, jako by to bylo jednostranné rozhodnutí Praha TV, ale že bude možná vina i na straně Vodafonu 😕
 8. Pro mě je to zklamání, TV Praha mi bude chybět. Nechápu její vyřazení, stejně tak u TV Brno 1, u které jsem spíš doufal, že ji časem dají celoplošně. Obecně už tak je regionálních stanic v nabídce dost málo, takhle už bude ta nabídka regionů dost mizerná, zvlášť když to srovnám třeba se SledováníTV.cz. Chtěl bych se zeptat @Ondra - Vodafone - proč chce Vodafone vyřadit TV Praha a TV Brno 1?
 9. Místo Power TV HD už hraje Stingray iConcerts HD a na pozici Adventure TV HD už vysílá Boomerang HD.
 10. S Markízou International bych to určitě nesrovnával, tohle je úplně jiná situace. Trojku může mít Vodafone zadarmo, zatímco Markíza si účtuje poplatek. Navíc Trojku mají ve své nabídce VŠICHNI velcí operátoři v ČR, Vodafone je jediný, který ji nechce zařadit. Přitom má spoustu stanic, které nejsou o nic míň atraktivní než Trojka a není to zdaleka jen TV Osem a ABC TV, ale třeba Park TV a x dalších.
 11. Já si teda myslím, že to cenu má. Podle mě u nás umí aspoň trošku anglicky mnohem víc lidí než polsky, rusky, maďarsky nebo rumunsky - tyhle jazykové stopy imho moc lidí nezajímají. Spíš by bylo super, kdyby Boomerang lokalizovali do češtiny, ale já za něj budu rád i v té angličtině.
 12. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli alespoň neuvažujete o zařazení některé z těchto stanic: 1) Trojka 2) Rik 3) Boomerang 4) Deluxe Music Hezké odpoledne, Tommy, už pro vás máme informace 🙂 Z programů, které jste nám uvedl, má největší šanci Boomerang. Ten by se u nás do konce roku mohl objevit 🙂 Dětský program RiK budeme testovat v rámci našich průzkumů, takže i u něj je nějaká šance, že by se později mohl objevit v naší nabídce. U Trojky nebo Deluxe Music s tím nepočítáme. Ondra
 13. Já už jsem si je naladil, naladilo se mi všech 7 testovacích kanálů. Jen jsem tam musel zadat ručně ty parametry 530,00 MHz, 256 QAM a 6900 kS/s.
 14. Já o to TV Slovácko nijak nestojím, já jen že to v tom seznamu mají špatně. Ale třeba TV Brno a Polar bych si v nabídce DVB-C přál, myslím, že tyhle dvě by klidně mohly být celoplošně.
 15. Mně v tom frekvenčním přehledu nějak nesedí ta frekvence 650 MHz, QAM 64. Naladila se mi Das Erste, ZDF, 3sat, rtm+, V1 i TV Praha, ale nenaladila se mi TVS (asi TV Slovácko). Místo ní jsou tam jen dvě rezervy.
 16. Slovenskou Trojku má v nabídce O2 TV, T-Mobile TV, Skylink, Telly, SledováníTV.cz, Kuki, Lepší.tv, Selfnet, Poda a další... Mají ji úplně všichni významní operátoři na českém trhu, jediný Vodafone Trojku přidat nechce. Vysílacími právy to určitě nebude, když ji kromě Vodafonu mají úplně všichni. Ten argument Vodafonu, že by ta stanice neměla takovou sledovanost je naprosto směšný ve světle toho, že na stanice typu ABC TV nebo TV Osem Vodafone místo má.
 17. Dobrý den, přidáte do nabídky i novou stanici Televize Naživo, která začne zítra vysílat? Díky za odpověď. Tommy, tak zatím s tím nepočítáme, budeme ale sledovat, jak si televize povede a jaký o ni bude zájem, takže do budoucna se to ještě může změnit. Přeji hezký den Ondra
 18. Docela příjemné překvapení, na jedné z rezerv začala vysílat Love Nature HD 🙂
 19. S tím Love Nature HD bych moc nepočítal, Vodafone se už v minulosti vyjádřil že o něj nemá zájem, ale u Travelxp HD psali už víckrát, že jej mají v hledáčku, tam bych viděl větší šanci. Jinak před týdnem jsem se jich ptal na Epic Drama HD a odepsali mně, že by ho rádi zařadili, ale předpokládají zařazení až v příštím roce. Jinak z těch 4K stanic si myslím, že tutovka je Eurosport 4K. Je to jen otázka času, jestli ho přidají ještě letos nebo až příští rok.
 20. Sport 5 už v nabídce není. A nejde o počet, ale o obsah, programy jako Fightbox, Extreme Sports, Golf Channel nebo Arena Sporty mají zlomek sledovanosti oproti Nova Sportům. Ale nemyslím si, že by bylo v zájmu Kellnera, aby Nova Sporty mělo exkluzivně jen O2.
 21. Po Netflixu, Amazon Prime Video a HBO OD přidává Vodafone TV další videotéku - Filmbox OnDemand. https://digital.rozhlas.cz/vodafone-tv-pridala-tituly-filmbox-demand-nechybi-kill-bill-ani-jack-ryan-8298033
 22. Já nevím s jistotou, co se objeví, ale můžu napsat svoje tipy na základě toho, jak se v minulosti vyjádřil Vodafone, nebo co se objevilo v médiích. Takže si myslím, že by se v nejbližší době (na podzim) mohly v nabídce objevit minimálně tyhle kanály: Sky News HD - na 100 % Epic Drama HD - na 99 % Travelxp HD - na 75 % (ve Vodafone TV možná i ve 4K) HGTV HD - pokud bude česká lokalizace, tak na 99 % Snad i něco dalšího, moc bych si přál, aby dostali rozum a přidali slovenskou Trojku, ale moc tomu nevěřím. Ale třeba Vodafone příjemně překvapí a objeví se i nějaké další stanice.
 23. Vedle Netflixu a Amazon Prime Video bude nově ve Vodafone TV i HBO OD 🙂 https://digital.rozhlas.cz/vodafone-tv-zpristupni-dalsi-videoteku-jeji-zakaznici-si-pusti-porady-z-archivu-8279400
 24. Už je to oficiálně potvrzeno - https://www.vodafone.cz/televize/ 🙂
 25. Té slovenské Trojky je opravdu strašná škoda, je to zajímavý kanál a určitě by byl obohacením nabídky. Hodně mi vadí ta LŽIVÁ argumentace Vodafonu, že ji určitě nezařadí, protože ji nezískají legálně. Za prvé, je to stejná situace jako s Jednotkou a Dvojkou, za druhé, Trojku mají v nabídce kromě O2 téměř všichni přední operátoři (Skylink, T-Mobile TV, Sledování TV, Lepší TV, Kuki, Selfnet) a desítky dalších menších operátorů a hlavně - RTVS umožňuje operátorům svoje programy šířit volně, takže Vodafone na to žádné speciální povolení nepotřebuje. Vodafone mám rád, ale s tou Trojkou šlápli hodně vedle. Chápu, že za to od RTVS nedostanou zaplaceno jako dostávají od ABC TV nebo TV Osem, ale myslím, že na prvním místě by měl být divák a Trojku by rozhodně uvítalo hodně lidí.
×
×
 • Create New...