Jump to content

Tommy Kindernay

User
 • Posts

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Tommy Kindernay

 1. Ze zařazení KVIFF.TV mám radost a těším se na to 🙂 Nicméně pořád čekám na OK TV, na MediaGuru psali, že Vodafone nechce přidávat nové stanice během velkých sportovních akcí. MS v hokeji skončilo a EURO začíná 14. června, tak doufám, že do té doby už budu moct OK TV sledovat 🙂
 2. @Martin - Vodafone A co DVTV Extra? Jestli si dobře pamatuju, tak T-Mobile na ni měl exkluzivitu půl roku a to už vypršelo. Plánuje se zařazení této stanice?
 3. Já vím, ale OK TV o to zařazení zájem má a navíc za to nic nechce. A srovnávat to s Power TV, Country No.1 nebo Rebel 2 Slušnej kanál nejde, protože to byly programy, které vysílaly prakticky jenom videoklipy, ale na OK TV bude spousta vlastní tvorby, tohle je něco úplně jiného.
 4. Já si teda neumím představit jediný rozumný důvod, proč by OK TV neměla být v nabídce Vodafonu a hned od prvního dne. Z jejího dnešního představení je jasné, že by to měl být hodně atraktivní kanál, určitě o několik levelů lepší než je třeba A11. Chci mít možnost ji sledovat od prvního dne a ne si zas předplácet další službu. Jsem smířený s tím, že prostě na sporty mám víc operátorů (O2 kvůli extralize a Skylink kvůli tenisu) ale platit si čtvrtou službu už se mi fakt nechce. Pokud by Vodafone nebyl ochotný zařadit ani tento volně dostupný kanál, který bude vysílat všude zdarma a navíc je opravdu zajímavý, to by mi opravdu hodně vadilo.
 5. Jj, zdražovat bude bohužel i slovenský Skylink. Objednat se to dá bez problémů i tady, jen se tam musí napsat nějaká slovenská adresa (je úplně jedno jaká) 🙂
 6. Já jsem tu WTA vyřešil tak, že jsem si objednal balíček Canal+ od slovenského Skylinku, takže díky tomu mám i RTVS Šport a JOJ Šport (a několik dalších stanic Markízy a JOJ). Cenově to vyjde nastejno jako u balíčku pro CZ, ale takhle má člověk přístup i k jejich programům.
 7. Tak tohle je super zpráva, z toho mám velkou radost. Zrovna nedávno jsem si četl o Warner TV v zahraničí a říkal si, že by bylo fajn ji mít i tady. Jinak Warner Bros. mám od malička moc rád (Tiny Toon Adventures, Looney Tunes atd.), vzpomínám si, jak se v 90.letech dával na ČT1 ten blok Warner Bros. uvádí. Na tenhle kanál se těším 🙂
 8. To, že při zpětném zhlédnutí se přehrávání vypne, mi vadí opravdu strašně moc. Dřív jsem měl přes půl roku zdarma přístup ke SledováníTV a tam tyhle funkce fungovaly na jedničku, celkově po všech stránkách bylo SledováníTV lepší (myslím fukčně, ne programovou nabídku). I mě by zajímalo, jestli to Vodafone má v plánu opravit, protože to, že při zpětném zhlédnutí neběží program dál není žádná drobnost, ale velmi závažný a zásadní nedostatek. Jinak neměl jsem na mysli zaseknutí během přehrávání, to se mi nestává, mám na mysli to, že po skončení pořadu to plynule nepokračuje dál ale ukončí se to. Tohle je něco co Vodafone prostě musí změnit.
 9. Tak zrovna čtu, že na DVTV Extra má T-Mobile exkluzivitu na půl roku: https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/10/stanice-dvtv-extra-zahajila-prinasi-obsah-od-youtuberu/?fbclid=IwAR1u3p4owMhDyvPUMoYbaVtbJAOXZry6UArf80i8YE3uZTB3fATrA1OUypU Tak doufám, že 1.května ji bude mít i Vodafone.
 10. Já doufám, že se to časem změní a bude dostupná i u jiných operátorů. Zrovna DVTV Extra bych si hodně přál.
 11. Týká se to i českýho trhu, od 1.září bude mít BBC Earth v nabídce Lepší.TV.
 12. Mě zaujalo, že zatímco balíčky Cinema a Family stojí 220 Kč, tak Sport jen 150 Kč. Tak si říkám, že si možná Vodafone nechává prostor pro případné zařazení Canal+ Sport a Canal+ Action a pak by to mohlo být taky za 220 Kč. Každopádně pokud Canal+ získá práva na hokejovou extraligu, určitě ho budu chtít a budu jen rád, pokud to bude přímo v nabídce Vodafonu a nebudu si je muset platit zvlášť.
 13. Mě by spíš zajímalo, jestli Vodafone zařadí i Noe+. Ale zatím jsem si nevšiml, že by ji někde přidali.
 14. Mně teď V1 normálně hraje, tak snad to byl jen nějaký výpadek. Kdyby Vodafone po TV Praha a TV Brno 1 vyřadil i V1, to už bych byl hodně naštvaný.
 15. Na místě jedné z rezerv už vysílá i ten ukrajinský Nick.
 16. Místo jedné z rezerv už začala vysílat Baby TV.
 17. Zeptal jsem se na FB PrahaTV, proč ukončili smlouvu s Vodafonem a tohle je jejich odpověď: Dobrý večer, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel jsme nemohli přistoupit na smlouvní podmínky s poskytovatelem. Spolupráci jsme proto ukončili. Všechny reportáže i pořady zveřejňujeme na našem webu prahatv.eu. Chápeme, že to není uživatelsky úplně pohodlné, nicméně věříme, že nám zachováte přízeň. Přejeme klidný zbytek večera i nadcházející víkend. Redakce PrahaTV Tak nevím, ale z té odpovědi to na mě nepůsobí tak, jako by to bylo jednostranné rozhodnutí Praha TV, ale že bude možná vina i na straně Vodafonu 😕
 18. Pro mě je to zklamání, TV Praha mi bude chybět. Nechápu její vyřazení, stejně tak u TV Brno 1, u které jsem spíš doufal, že ji časem dají celoplošně. Obecně už tak je regionálních stanic v nabídce dost málo, takhle už bude ta nabídka regionů dost mizerná, zvlášť když to srovnám třeba se SledováníTV.cz. Chtěl bych se zeptat @Ondra - Vodafone - proč chce Vodafone vyřadit TV Praha a TV Brno 1?
 19. Místo Power TV HD už hraje Stingray iConcerts HD a na pozici Adventure TV HD už vysílá Boomerang HD.
 20. S Markízou International bych to určitě nesrovnával, tohle je úplně jiná situace. Trojku může mít Vodafone zadarmo, zatímco Markíza si účtuje poplatek. Navíc Trojku mají ve své nabídce VŠICHNI velcí operátoři v ČR, Vodafone je jediný, který ji nechce zařadit. Přitom má spoustu stanic, které nejsou o nic míň atraktivní než Trojka a není to zdaleka jen TV Osem a ABC TV, ale třeba Park TV a x dalších.
 21. Já si teda myslím, že to cenu má. Podle mě u nás umí aspoň trošku anglicky mnohem víc lidí než polsky, rusky, maďarsky nebo rumunsky - tyhle jazykové stopy imho moc lidí nezajímají. Spíš by bylo super, kdyby Boomerang lokalizovali do češtiny, ale já za něj budu rád i v té angličtině.
 22. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli alespoň neuvažujete o zařazení některé z těchto stanic: 1) Trojka 2) Rik 3) Boomerang 4) Deluxe Music Hezké odpoledne, Tommy, už pro vás máme informace 🙂 Z programů, které jste nám uvedl, má největší šanci Boomerang. Ten by se u nás do konce roku mohl objevit 🙂 Dětský program RiK budeme testovat v rámci našich průzkumů, takže i u něj je nějaká šance, že by se později mohl objevit v naší nabídce. U Trojky nebo Deluxe Music s tím nepočítáme. Ondra
 23. Já už jsem si je naladil, naladilo se mi všech 7 testovacích kanálů. Jen jsem tam musel zadat ručně ty parametry 530,00 MHz, 256 QAM a 6900 kS/s.
 24. Já o to TV Slovácko nijak nestojím, já jen že to v tom seznamu mají špatně. Ale třeba TV Brno a Polar bych si v nabídce DVB-C přál, myslím, že tyhle dvě by klidně mohly být celoplošně.
 25. Mně v tom frekvenčním přehledu nějak nesedí ta frekvence 650 MHz, QAM 64. Naladila se mi Das Erste, ZDF, 3sat, rtm+, V1 i TV Praha, ale nenaladila se mi TVS (asi TV Slovácko). Místo ní jsou tam jen dvě rezervy.
×
×
 • Create New...