Příspěvky od uživatele tomus
-
-
před 2 hodinami, Ivo2003 napsal:
No to vím, já se spíše ptal kdo to zaplatí.
Předpokládám že se to bude řešit podobným způsobem jako u klientů kteří už vlastní modem mají ještě z dob kdy ho prodávala UPC.
-
Jak už psal Marek, SMS zprávy se obvykle ukládají přímo do telefonu, takže nefunkční SIM karta by neměla být problém.
-
-
To mně přijde zbytečný aby tady každý vypisoval svojí adresu a spousta uživatelů ani nebude chtít uvést kde bydlí když to mají problém vyplnit i do profilu,
namísto toho si to můžete jednoduše sami zjistit zadáním konkrétní adresy na webových stránkách Vodafonu
https://www.vodafone.cz/internet/
-
-
-
-
Nejprve se za mysli kudy ten kabel budeš tahat, protože pokud by byla v cestě třeba zeď, tak když budeš mít už hotový kabely i s konektory, tak budeš muset vrtat minimálně dvakrát tak velkou díru.
Já osobně vždycky koupím samotný kabel na míru a k němu pak doma namontuju F konektory, šroubovací, nebo se dají koupit i samolisovací (samokompresní) ke kterým nepotřebuješ speciální kleště
a na propojení toho starého a nového kabelu budeš potřebovat ještě spojku s F konektory:
https://www.tipa.eu/cz/spojka-f-2x-zdirka/d-84275/
-
Jestli myslíš hodnoty úrovní signálu na upstreamu, tak to můžeš být klidný, tam je to totiž přesně naopak, čím nižším výkonem modem vysílá tím líp, znamená to totiž že po cestě k Vodafonu není žádný problém a není potřeba zbytečně zvyšovat výkon, samozřejmě i tam jsou nějaké mezní hodnoty, ale 37 dBmV je úplně v pohodě.
-
-
před 21 minutami, cvancara napsal:
O víkendu jsem si všiml, že kostičkují i některé pořady na HBO, už i ve VTV na PC - takže problém už přímo u zdroje.
To možná také bude, ale určitě má nějaký problém i on doma, když mu tak divoce skáče kvalita signálu.
-
Ty uvedené kanály vysílají na multiplexech s frekvencí 602 a 618 MHz, napadlo mě jestli to není rušením od pozemní DVB-T2, ale v Brně se na těchhle frekvencích nevysílá,
takže druhá možnost co mě napadla je právě ta co uvádí dad18, tedy nějaký netěsný spoj, nebo vadný kabel, takže určitě zkontroluj propojovací kabel a konektory mezi tv zásuvkou a televizorem.
-
Tak doufám že se to dotkne i naší české pobočky Vodafonu
Vodafone uzavřel smlouvu s Googlem. Do nabídky zařadí telefony Pixel a slibuje chytřejší služby na bázi AI...
-
No zdarma Voyo teda není, je součástí balíčku Family, který stojí 220 Kč, kdyby byl bez Voya, tak by ten balíček byl určitě znatelně levnější.
Je potřeba si v Můj Vodafone zobrazit kupón aby to fungovalo "zdarma".
https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/vodafone-tv-voyo/
-
před 1 hodinou, Filio napsal:
Vršovice kde nedávno tzv modernizovali upload 60mbit...
Pokud je na tvé adrese po ověření na webových stránkách Vodafone nabízen stále jen 60 Mb upload, tak modernizace zřejmě ještě kompletně neproběhla, pokud už je tam dostupná vyšší rychlost než kterou aktuálně máš, tak si musíš zažádat o změnu tarifu, protože automaticky to Vodafone nikomu nezvedá.
-
Jak už jsem psal, dle měření tvého modemu je ten signál slabší, takže kontaktuji Vodafone a žádej návštěvu jejich technika, aby to proměřil a zjistil kde je problém, jeden dvojitý rozbočovač signálu nemůže ublížit, výměna modulu za set-top box by nic nevyřešilo.
-
@myschoten Compal máš ve svém vlastnictví, nebo za něj platíš pronájem ?
A když se podíváš na web Vodafonu a zadáš tam svoji adresu a třeba nějaký fiktivní telefon (ten tam musíš zadat), tak jaké ti to ukáže internetové tarify které máš k dispozici?
https://www.vodafone.cz/internet/
-
Doporučuji naučit se tady používat vyhledávání, vlevo nahoře (na mobilu symbol lupy), tam už tě to navede k tomu co tě zajímá, sám ho často využívám a je to šikovná pomůcka, jenom upozorňuji že je potřeba tam zadat minimálně čtyři znaky aby to vyhledávalo se třema to bohužel nefunguje.
-
Však tohle už dávno nezávislé fórum není, před osmi lety se stalo majetkem UPC a pak přešlo pod Vodafone, proto tady také funguje oficiální technická podpora Vodafonu.
-
Tady máš tým správců kteří mají možnost upravovat, skrývat, nebo mazat příspěvky:
https://www.techforum.cz/staff/
-
-
Já tady mám dva telefony od Googlu, Pixel 4a a nový Pixel 8a, na kterém ještě nemám nainstalované praktický žádné aplikace a oba aplikaci Shell obsahují, takže si myslím že to není žádná riziková aplikace,
chtěl jsem nainstalovat a vyzkoušet i ten Cyberwall, ale ten vyžaduje nějaký aktivační kód bez kterého apka nefunguje, takže jí nemůžu otestovat.
-
-
Citovani posledniho prispevku (quote)
v O Techforu
Odesláno
Citace posledního příspěvku je zde zablokována, protože s tím opakovaně byly problémy, uživatelé citovali poslední příspěvek ačkoliv to nebylo vůbec potřebné a zbytečně to zahlcovalo diskuzi.
Pokud chceš citovat část textu,..