Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kautskym

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Příspěvky od uživatele kautskym

  1. Odesláno

    na zesilovačích Super wifi - extender, nelze rozdělit 2,4GHz a 5 GHz je to default takto nastavené https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/datova-zarizeni/super-wifi/

    mám je osobně na xDSL u prarodičů a zařízení si sami vždy vyberou tu nejlepší frekvenci. Doporučím vypnout wifi na modemu/routeru aby se nerušili

    U zařízení Super Wi-Fi (poskytovaného například jako doplňková služba k pevnému internetu od Vodafone) nelze bandsteering (sloučení pásem 2,4 GHz a 5 GHz pod jeden název sítě) vypnout. Systém je z výroby navržen tak, že funguje výhradně jako jednotná, automaticky řízená síť pro zajištění optimálního pokrytí.

    Možnosti řešení pro zařízení vyžadující 2,4 GHz

    • Samostatná síť pro starší zařízení: Pokud máte chytré žárovky nebo starší spotřebiče, které se odmítají připojit k jednotné síti, doporučujeme dočasně zapnout a vyhradit původní 2,4GHz Wi-Fi síť na vašem hlavním modemu (pokud ji máte stále k dispozici). [1]

    • Klientský režim / Dočasné odstínění: Umístěte citlivé zařízení dál od extenderu do místa, kde dosahuje jen 2,4GHz signál, nebo zkuste zařízení nastavit během jeho odpojení od 5GHz frekvence.

    Pokud mi napíšete, jaké konkrétní zařízení (značka a model) se vám nedaří připojit nebo jaký problém s bandsteeringem řešíte, můžeme zkusit najít jiný náhradní způsob zapojení.

    a bod 6.

    https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-najmu-koncovych-zarizeni/

  2. Odesláno

    Taj je to tady

    Vylepšujeme aplikaci Vodafone TV - Mobilní aplikaci Vodafone TV jsme dali nový vzhled. Vaše oblíbené funkce, jako jsou nahrávky nebo vlastní řazení programů, zůstávají. Navíc jsme vylepšili TV program. Stačí telefon překlopit na šířku a procházení TV programu je jednodušší a přehlednější. Podívejte se na novinky ve videu níže. Aktualizaci uvolníme na konci srpna a jakmile bude dostupná, automaticky se vám nainstaluje.

    Screenshot_20260817_144543_Emailcz.jpg

    https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-aplikace/?tc=eCVM_Consumer-Blaster_CZ_26_08-05_P_M_O_D_J_Aplikace-Vodafone-TV-prevleka-kabat:Pece

    https://youtu.be/cWQorpbb0hc

  3. Odesláno

    před 2 hodinami, Standa napsal:

    Spíše zdražují od dalšího "účetního" období. U někoho to může být 3.9., já to mám 4.9. ..

    Informaci jsem dostal SMS a mám ji i jako zprávu v muj Vodafone u jednotlivých telefonů

    Změnu začali říkal od 3.8.

    Tedy info o změně přišlo již

    4.8. Zdražení od 4.9. Částka se projeví až 5.10

    10.8. Zdražení od 10.9. Částka se projeví až 10.10.

    A nyní přijde info 20.8. Zdražení od 20.9. A projeví se 20.10

    Viz screen výše od me

  4. Odesláno

    @pubso To je Nově Cable + 2000, ale souhlasím že by tam měli zůstat i tarify, dokud je zkz mají měli byt tam zůstat v nabídce.

    @Slamb co myslíš? Protože VF mění furt něco a předpokládám že většina má staré názvy ne ty nové

    Osobně dokud nějaký zkz tarify má tam bych je rád viděl v seznam. Tarify DSL mají tři názvy názvy za poslední rok.

  5. Odesláno

    U mě také, již mám nové mobilní tarify. Bývalý přítel má zdražení o cca 52 Kč na Neomezený Super

    Právě teď, dad18 napsal:

    Tyhle jejich arabský způsoby a počty mě už začínají štvát. TV + box a telefon bez zdražení, net 500/50 stará cena 200 Kč nová 250 Kč. Když tam zavolám tak nikdo nedokáže vysvětlit proč zrovna net a proč o těch padesát korun. Ale když jsem je měl na drátu tak jsme se nakonec dohodli na zdražení o dvacku. Vlk se nažral, peněženku to tolik nebolí...🙂

    podle ceníku zmizel tarif Ultra Lite možná proto zdražení a klasický => zůstal jen cenově dostupný Lite tarif u internetů Cable možná proto

    Zde tarify a ceny které se mění

    image.png

    Chcete ze svých služeb získat víc?

    Podívejte se, jaké možnosti a výhody jsme připravili právě pro vás.

    Raději vše řešíte osobně?

    Zastavte se v kterékoliv z našich prodejen. Tam společně projdeme služby a poradíme s výběrem nejlepšího řešení. Další nabídky a výhody můžete najít také v aplikaci Můj Vodafone+.

    Zobrazit nabídku

  6. Odesláno

    @Pavel m funguje už i odkaz https://www.vodafone.cz/osobni/zmena/

    U kterých služeb měníme ceny

    Navýšení se týká pouze vybraných mobilních tarifů a tarifů pevného internetu s pravidelnou měsíční platbou. Vaše sleva zůstává beze změny. Pokud od nás máte na aktuální služby zvýhodnění, bude platit dál. Jednoduše ho uplatníme na novou cenu.

    /public/galleries/37/36972/calendar-month-mid.png

    Kdy začnou nové ceny platit

    Upravený ceník starších tarifů začne platit po 3. září 2026. U stávajících zákazníků změna platí od nejbližšího zúčtovacího období a ve Vyúčtování se projeví v říjnu 2026.

    příklad

    Zuzana využívá tarif Neomezený Super, který podle dosavadního ceníku stojí 939 Kč. Pořídila si ho v akci s trvalou slevou 10 %, takže platí 845 Kč měsíčně. Podle nového ceníku bude tento tarif stát 999 Kč a díky 10% zvýhodnění, které Zuzaně zůstává, bude platit jen 899 Kč. Tedy o 54 Kč za měsíc víc.

    Ondřej má pevný internet s tarifem Internet Premium Ultra Lite s rychlostí 1Gb/s. Ten aktuálně stojí 499 Kč. Protože si ho koupil se slevou 15 %, platí měsíčně 425 Kč. Podle nového ceníku bude tento internetový tarif stát 599 Kč. Sleva však Ondřejovi zůstává, takže nově bude bude měsíčně platit 510 Kč. Tedy o 85 Kč více.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.