Přejít na obsah

Tak už mám taky Internet od Karnevalu!


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Mám ještě malý dotaz k tomu vypínání modemu. To, že se nesmí vypojovat ze zásuvky vím, ale ve Stand-by režimu být může nebo ne? Ptám se jenom pro jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

To s tim vypinanim ze zasuvky bych neresil, ja jsem zvyklej ho timhle zpusobem restartovat a nekdy jsem ho tak nechal vyhozenej i tejden a nic se nedelo :D

 

Ale jinak prepinani do Standby modu by se to vztahovat nemelo. Karnevalaci to chtej mit furt pusteny kvuli monitorovani site a to ten modem umoznuje i v tom pohotovostnim rezimu.

 

Na tech starsich modemech tlacitko ani nebylo, takze to resit nemuseli a kdyz ted zacali davat Motoroly tak s tim musej zakonite pocitat. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
To s tim vypinanim ze zasuvky bych neresil, ja jsem zvyklej ho timhle zpusobem restartovat a nekdy jsem ho tak nechal vyhozenej i tejden a nic se nedelo :D

 

Ale jinak prepinani do Standby modu by se to vztahovat nemelo. Karnevalaci to chtej mit furt pusteny kvuli monitorovani site a to ten modem umoznuje i v tom pohotovostnim rezimu.

 

Na tech starsich modemech tlacitko ani nebylo, takze to resit nemuseli a kdyz ted zacali davat Motoroly tak s tim musej zakonite pocitat. 8)

 

Jo já vím, že je to kvůli monitoringu. Technik mi ani neřekl, že modem nemám vypínat, ale radši jsem se ho zeptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem není kam položit díky dvoumetrovému koaxu, takže stojí na zemi u zásuvky. Chtěl jsem ho přemístit k počítači, ale moje plány zhatily šroubovací konektory u koaxiálu. Musím koupit jiný kabel nebo konektory

 

pozor na ten 'kablik' od zasuvky k modemu ,mel by mit max. delku 1,5m , prekvapuje me ,ze tam mas 2m? Jinak to bude vykazovat chyby nebo bude rusit signal kabel.TV i kdyz je to stineny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Delka kabelu se tu resila nekolikrat, k zadnymu obecnymu reseni se nedoslo, kazdej to ma nejak jinak a snad to i kazdymu funguje.

 

Jo přesně tak. Stejně mám modem na 3. zásuvce, kam vede přes byt nějakých 20 m kabelu, takže nějaký metr navíc asi vadit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Worm
Ten muj byl nejakou dobu serizenej podle logu od 2004-08-29 do 2004-09-07 a pak se zase vratil do roku 1970 :lol:

 

Muj ze zacatku bezel spravne, ale po par restartech uz je taky na 1970.

 

Já nechápu, proč je seřízení času takovej problém. Ne že by to nějak snižovalo kvalitu připojení, ale kdo se má pak v tom logu vyznat... :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...