Přejít na obsah

Maj Bordel i v Placení


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Stala se mi uplně super věc. řekl bych že to někeré pobaví a někeré ropláče(hlavně mě :):

 

Při instalaci internetu jsem dostal ještě tu předprázdninovou nabídku že první 3 měsíce jsou pouze za 550Kč. Zvolil jsem si druh platby-SIPO. to jsem ovšem musel následně telefonicky změnit na obyč platbu z účtu a tak jsem dal jednoduše až 14. po 3 měsíce odchází "Zlatému"karnevalu 550 kč za poplatek za net.

a Hle. je 1.září a právě došlo SIPO za měsíc Září. a hle co tam není.

jako jedna z položek je uvedena hodnota 1508Kč Kabelová TV karneval . řeknu si .. co to je za blbost??? 1508 kč.. kde to vzali... tak okamžitě volám na škaredou infolinku kde se obvykle stejně nic nedozvím . začne šou :) Operatorka mi řekne že o ničem neví . jako obvykle si veme čislo na mobil a následně překvapivě opravdu zavolá že udělali chybu. jelikož jsem již zaplatil za červenec (550kč) a oni si toho nevšimli tak mi poslali učet za červenec, srpen , září dohromady .)

 

tak ok.. operatorka mi k tomu řekla že pokud zaplatím další 550 přes účet tak mi vznikne zhruba 1000 kč přeplatek . jsem zvědav jak to dostanu zpět když s Karnevalem od října končím.

pokračování příště

PS: Ptal jsem se na levnější tarify. řekla mi že budou ale kdy to ne. prej ještě nejsou konečné informace. snad to bude rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zvědav jak to dostanu zpět když s Karnevalem od října končím.

pokračování příště

 

Proč chceš končit. Mají snad nějaké problémy. Po 3 měsících je rychlé odpojení. Já se těším, že za chvíli připojí náš barák a já se připojím. Tak abych neudělal nějakou botu :o

 

Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda je kdyz si nechate posilat internet na frakturu a televizi na SIPO, to je pro ne neresitelnej problem (u mne to trvalo asi 3 mesice, nez to pochopili...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale teoreticky na uznani nakladu nepotrebujes fakturu, staci smlouva a platebni kalendar....ovsem nevim jak to karneval s danovejma dokladama provozuje....u tehchle pravidelnejch plateb jako najem, energetika, kabelovka atd .mi kazdomesicni faktura prijde jako velke plytvani papiru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kdyz pripojovali me, tak jsem byl jako "tester" - tzn. mel jsem dva modemy, jden pro surf a druhej testovaci pro karneval. kdyz mi to davali tak mi rekli, ze po dobu testovani (tedy dobu, nez si u me vyzvednou druhy modem) nebudu platit NIC.

tak jsem nic neplatil az do okamziku, kdy si ho odnesli. za mesic mi volaj, ze mam nedoplatek cca 2tis korun (mel jsem ho dva mesice). no nebudu vas napinat - pekne se mi vysmali, po zurivem mejlovani a telefonovani mi uznali JEDEN TYDEN a tak jsem zaplatil.

pak to trikrat zdrazili (vcetne televize) - vse provazeno nedoplatky a handrkovani se o to, jestli se plati dopredu nebo zpetne (jak bylo tehdy na webu karnevalu).

 

takze jsem to po 6ti mesicich odhlasil i s TV. nechal jsem si nabidku MINI za 130,- nebo kolik a hned jak se od podzimu rozjede v Brne pozemni digitalni vysilani tak zrusim celou pripojku.

 

SERE ME TOTIZ, KDYZ ZE ME NEKDO ZDIMA TEZCE VYDELANY LOVE. - A DAT JEDNOU ZA ROK MESICNI VYPLATU KARNEVALU JE NA ME MOC. (cca 18tis vcetne DPH)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník PPK

Karneval je jeden velkej organizovanej bordel, nebo lepe banda debilu :twisted:

Ode dneska by sem nemel mit internet a mel mit pouze TV nabidku mini. Samozrejme ke zmene nedoslo... budiz je patek a preci po nich clovek dneska nemuze chtit nejakou cinnost. Co je ale mnohem lepsi ty dementi nebyly za celej mesic co bezela vypovedni lhuta zmenit pozadavek na sipo a chteji za tenhle mesic zaplatit jak internet tak nabidku komplet (prestoze jeste ve stredu byla zmena potvrzena a ze je vsechno zarizeno, s tim ze modem si vyzvednou v pondeli) :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...