Přejít na obsah

Maj Bordel i v Placení


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

V plateni maju fakt bordel. Jasom mal skusobnu prevadzku karnevalu a po mesiaci a pol im volam, ze by som chcel zacat za internet platit, ale nikto mi nepovedal cislo uctu a tak neviem komu mam platit. Tak mi mailom o tyzden prihadza cislo uctu a ja zacinam platiti. Po 3 mesiacoch mi konci zmluva na dobu urcitu - zaroven je to internet na skusku. A tak tam volam znova, ze co sa bude diat. Mila slecna mi hovori, to je v pohode, platte dalej. A tak sa pytam kolko. Vraj to zisti a ozve sa. Tak sa ozve asi o hoinu a hlasi - standardne 1290 Kc.

 

Ach jo, to su firmy, ktore ani nechcu, aby ste im platili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maji tam bordel! Muj prvni mesic na Turbu i s kmplet programem - 1590 (499+1090) nebo tak nejak a v akci 2 mesice net za 590...

Prvni odecet na SIPO - 1855!!! kc... Kde to vzali? Zitra jim tam zavlam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem nejspíš na účet Karnevalu zaslal 3x490 Kč. Přesně se splnila má předtucha, při přepisu od předchozího majitele jsem dále platil TV, po objednání netu mi přišlo první Sipo bez netu. Po dotazu na na infolince (prý to nebude problém) jsem dostal složenku za Tv a net 12/04 a 01/05. Ale TV jsem platil dál, jelikož u předchůdce měli jiné číslo bytu! Možná mi to bude připsáno k dobru, musím ale doložit že jsem Sipo zaplatil - problém, platím převodem az pětný výpis 100Kč. Dnes je den blbec, jo a zaplatit musíte - neplatič = odpojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co proto uděláte aby se podobná situace neopakovala? Po telefonu se takové věci špatně řeší, bohužel jste zrušili všechna místní kontaktní centra. Osobně se taková věc řeší lépe a to nemyslím nikterak zle (nadávání apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...