Přejít na obsah

Že by Karneval navyšoval objem dat?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mám tarif Easy s datovým limitem 20GB/20GB. Tento jsem předevčírem předčasně vyčerpal - jako vždy už za 10 dní - (stav počítadla jsem kontroloval) a rychlost mi spadla klasicky na 64/64.

Jaké však je mé překvapení, když dnes jsem jen náhodou zjistil, že se rychlost obnovila na původní vysokou (platnou před vyčerpáním limitu) a do položky v počítadle zbývá vyčerpat přibylo dalších 5GB/5GB.

Buď tedy nějaká záhadná chyba v můj prospěch (těch 20GB jsem předtím prokazatelně vyčerpal), nebo že by Karneval u Easy navyšoval všem objem dat z 20GB na 25 GB?

Na stránkách Karnevalu však o tom není ani zmínka.

 

Easy

Počátek období: 11. květen 2007

Přeneseno dat: 20,88GB / 19,64GB

Přístupová rychlost: 3072 / 256 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 4,06GB / 4,09GB ( 4261659 / 4285994 kB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že po přechodu na tarify UPC už nejde data přikupovat (v informačních mailech po překročení 75% objemu dat a po překročení FUP už se neuvádí možnost dokoupení dat, ale jen možnost přechodu na vyšší tarif s větším objemem dat.

Pokud to na Tvém "nižším" tarifu vypadá tak, jak píšeš, asi to vypadá, že opravdu dochází k nějakému navyšování dat u všech tarifů, u nižších o méně GB a u vyšších logicky o více, takže u Lightu předpokládám to bude o 10GB.

 

Divím se, že o tom ale Karneval z reklamních důvodů neinformuje, ale každopádně, pokud je tomu tak, tak je to POZITIVNÍ ZMĚNA, jen bych ještě uvítal, kdyby pád rychlosti po vyčerpání byl alespoň 128/128, protože stávající "rychlost" 64/64 (u těch co podepsali nové tarify UPC) je nepoužitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve svem citaci dat jsem si vsiml ze data byla vynulovana na 0 kilo ze dne 22/5.uz sem se s tim nekolikrat u Karnevalu setkal.bylo to vzdy zpusobeno chybou ve scitani dat na jejich strane a aby pak nebyli stiznosti tak to vsem zakaznikum pro jistotu vynulovali...A to je ten Vas popisovany pripad...takze teoreticky kdyby jste vcera vycerpali cely FUP tak dnes mate novy....

 

takze bohuzel neni to ak ze kdyz vycerpate data tak Vam ze solidarity jeste daji neco navic...

 

Jinak s tou rychlosti po prekroceni ...taky doufam ze to zvednou aspon na 256/128 - je to posledni vec ktera me u UPC stve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale o trošku líp :))) jako nechápu to ... měl jsem vytaháno 12,5GB Down a asi 13 GB Up (limit mam 40/40GB). A dneska čumim jak péro z gauče ale mam 7,88GB Down a 10,1GB UP a dole - zbývá vyčerpat - to ukazuje 40,94 GB Down a 38,81 UP .... Tak nemaj v tom trošku bordel? :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale mě nic nevynulovali, kdyby vynulovali tak bych měl k dobru navíc 20 giga, ale já mám jen pět, takže spíše přidali než vynulovali, ale uvidíme, jak to bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja se odpoledne v threadu o kradeni dat zminoval o tom, ze mi za dnesnich prvnich 14 hodin "napocitali" upload 3.87GB (real byl podle BWMeteru 60MB) ... pak jsem koukal, ze behem odpoledne to vynulovali (asi si dost lidi stezovalo) ... no a ted koukam, ze mi behem vecera vynulovali i vcerejsek ... takze imho jim to pocitani pekne blbne - ukazka aktualniho stavu:

 

Tarif:	Light
Počátek období:	14. květen 2007
Přeneseno dat:	15,63GB / 11,98GB (moje mereni 22,5GB / 15,2GB)
Přístupová rychlost:	5120 / 512 kbps
Datový limit FUP:	40GB / 40GB
Zbývá vyčerpat:	48,18GB / 48,22GB

 

Cili aktualne mam FUP 63,81 / 60,1 :shock::lol:

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, taky se začínám přiklánět k názoru, že počítadlo blbne a že se nejedná o navyšování objemu dat.

Pro srovnání stav ze dnešního rána:

 

Easy

Počátek období: 11. květen 2007

Přeneseno dat: 19,27GB / 19,3GB

Přístupová rychlost: 3072 / 256 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 7,07GB / 6,87GB ( 7410329 / 7207904 kB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Tarif: Classic

Počátek období: 22. květen 2007

Přeneseno dat: 2,32GB / 401,2MB

Přístupová rychlost: 8192 / 1024 kbps

Datový limit FUP: 60GB / 60GB

Zbývá vyčerpat: 60,97GB / 62,31GB ( 63934352 / 65333461 kB)

 

Pocitadlo zcela jsite blbne protoze ja mel vcera 5GB down...a dopadlo to takto jak vidite :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...