Přejít na obsah

Teletext přes stb Handan


Návštěvník nereg.

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Zdravím,uvažuji o digitální tv od karnevalu a zajímalo by mě,jestli stb Handan propustí do tv teletext chci ho číst přes tv ,tam mám paměť na 2000 stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

nejenom propustí, stb handan zpracuje teletext sám (ovládací tlačítka máš na dálkovým ovládání)

 

co se ale týče propouštění, tak si nejsem tak jistej (tv, u které mám settopbox teletext nemá), ale vzhledem k tomu, že signál jde přes scart a v televizi mám vyřazený veškerý menu, tak pochybuju, že by mohl jít teletext, když se nedostanu ani k nastavení jasu (dostal bych se k nemu snad jen, kdybych mackal tlacitka po pameti)... ted mi dochazi, ze je skoro blbost, aby ti sel teletext pres ovladani televize, kdyz de signal vyhradne pres scart, takze pokud mas na tv nejaky specialni funkce pro teletext, tak se jich asi budes muset vzdat nebo si kvuli teletextu prepnout na analog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
Zdravím,uvažuji o digitální tv od karnevalu a zajímalo by mě,jestli stb Handan propustí do tv teletext chci ho číst přes tv ,tam mám paměť na 2000 stran.

Teletext funguje normálně, nedej na zprávy nade mnou. Můžeš používat tlačítka na TV ovladači a jet TXT tak, jak jsi zvyklej. Nnebo můžeš teletext přepnout na STB a používat tlačítka na ovladači k němu. Podle mýho subjektivního názoru má ale teletext přes STB ošklivější font a proto ho nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem ti to psal:

např TXT ČT2 stránka 756 má 3 podstánky.

Další podstránka se volí pomocí P+ (nahoru 1/3 na 2/3 atd) P- (dolu 1/3 na 3/3 atd)

pokud ti na TV naskočí stránka 757 nebo 755 tak mačkáš tlačítko CH+ nebo CH- (jsou uprostřed DO nad a pod tlačítkem OK

 

Takže ještě jednou a naposled :P :

 

PODSTRÁNKY SE PŘEPÍNAJÍ TLAČÍTKY P+ a P- . jsou to ta tlačítka vpravo a vlevo od číslice 0 (NULA)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...