Přejít na obsah

Nový SW


HaWe

Doporučené příspěvky

Po uvolnění nové verze FW pro STB se ti stejně v STB dojde k upgradu. Vrátit se k předcházející verzi už nejde. STB vždy pozná nejnovější verzi a nahraje ji.

To stmívání asi zavedli kvuli možnému vypalování obrazovek :roll: . Nevidím v tom nic špatného, pokud poslouchám rádio, tak si ho pouštím přes zesilovač a TV mám vypnutou

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

to je zajímavý, mě se od začátku při rádiích zobrazuje modrá obrazovka s infotabulkou s názvem programu a případně aktuálním programem, pokud je. a to se nezměnilo ani s novým sw.

 

PS 30.3.

Až teď jsem zjistil, že asi po 5-ti vteřinách (podle nastavení zobrazení infa o programu?) obraz fakt zčerná. Rádia přes STB neposlouchám a zjistil jsem to náhodou.

Upraveno uživatelem Phar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě se mi v praze sám nainstaloval ten nový firmware, 1.22

 

u rádia mi tam skočí ta modrá obrazovka a po chvíli černo, tuším že dřív byla pořád modrá (netušil jsem, že někdy se to zobrazovalo společně s televizí.)

 

EPG už vypadá, že je u AXN dobře načasované, ale nevím, jestli je to díky novému fw nebo díky tomu, že to už opravili na centrále (před pár dny sem jim to psal kontaktním formulářem), teď to nemůžu vyzkoušet, ale doufám, že opravili to, že set top box vnímá duál stejně jako stereo. takhle totiž např. na nově musím poslouchat furt mono a nebo stereo s tím, že u pořadů to je vražda, napsala, atp. mi naskočí čeština přes angličtinu, takže to musím ručně odnastavovat, navíc pokud chci mít po skončení pořadu, tak to musím přenastavit znova, na což zapomínám.

 

jinak asi nejvíc mě štve (když pominu to zasekávání) to, že vždycky o půlnoci se se začně settopbox vypínat a zapínat. souvisí to asi s nějakou aktualizaci, ale mně to silně nevyhovuje, často přijdu v pořadu o zásadní momenty, neměřil jsem, jak dlouho to trvá, ale rozhodně to nejsou zlomky vteřin, spíš tak deset vteřin, daleko víc by mi tohle vyhovovalo třeba v 5 nebo 6 hodin ráno. nevíte, jestli se tohle nějak dá nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

dík, měli jste pravdu, bylo to nastavením časovače... doteď jsem si všímal jenom videočasovače

 

asi sem to " Ne" omylem překliknul někdy v prvních dnech, co sem měl settopbox na "Ano" a čas tam zůstal saozřejmě výchozí 00:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...