Přejít na obsah

Karneval ve Zline


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tak uz mam ten Internet doma taky a jede slusne. Uz jsem i volal na infolinku (jelo mi to ze zacatku nejak pomalu) a byli v pohode, snazili se, volali mi i zpatky jak slibili... Zatim si nemuzu na nic stezovat. Teda krome zpusobu instalace, ale to je na delsi povidani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Tak uz mam ten Internet doma taky a jede slusne. Uz jsem i volal na infolinku (jelo mi to ze zacatku nejak pomalu) a byli v pohode, snazili se, volali mi i zpatky jak slibili... Zatim si nemuzu na nic stezovat. Teda krome zpusobu instalace, ale to je na delsi povidani :)

 

Jen povídej. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda krome zpusobu instalace, ale to je na delsi povidani :)

Dame to na nove stranky, kdyz se o tom trochu rozepises, ja uz to mam za tech par mesicu zamlzeny :) Jestli mas zajem, ozvi se na mail/icq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... prijel technik, docela mlady clovek a vydal se hledat takovou tu bilou pikslu, co je na chodbe. Nasel, strcil klic do zamku a... zalomil ho tam. Komentoval to s ledovym klidem slovy: "Tak sem ho tam nechal." A oznamil mi, ze pro dnesek koncime. Protoze jsem mel kvuli tomu dovolenou, nenechal jsem se odbyt a trval na tom, ze situace se musi nejak vyresit. I vzal technik 2 sroubovaky a zacal pikslu pacit. Po nejake dobe, kdy uz byla piksla docela jedle prohnuta a poskrabana, se mu podarilo utrhnout viko, ktere mu spadlo do obliceje a malem mu vypichlo oko :) No nic, jedeme dal.

Pripojil zkusmo modem a ten nejel. Sli jsme teda do sklepa, do vedlejsiho vchodu (kdyby byl zamceny, tak jsme zase asi skoncili), tam se mu podarilo otevrit nejakou vetsi bilou pikslu (hned prvnim klicem), vymenit v ni nejake soucastky, zmerit signal a slo se zpet. Zatim pohoda. Do te doby, nez zjistil, ze v puvodni piksli internet porad nejede. A to byl moment, kdy doslo na volani kolegovi. Nastesti kolega slibil, ze prijede.

Sli jsme tedy mezitim montovat zasuvku. Po vymene zasuvky mi prestala jit televize, hrozne to zrnilo. Technik v klidu prohlasil, ze dulezity je internet a televizi ze mam nahlasit na poruchy a nic mu nebranilo ve vypisovani smlouvy. Zacinal jsem byt lehce nervozni, co bude nasledovat az na me budou dva.

Nastesti situaci zachranil kolega. Prijel asi za 20 minut, privezl nahradni klice od nejake dalsi piksly, novy zamek do vypacene piksly (asi je to normalni, ze je paci, proto vozi nahradni zamky), rozchodil internet a televizi spravil tim, ze zastrcil video (ten "muj" technik ho predtim vypnul) do sitove zasuvky. Najednou zacalo vsechno fungovat. Teda az na rychlost.

Linka mi stahovala asi 7kB, coz je docela slusna 64kb/s. Technik prohlasil, ze on jenom zapojuje a ze zapojene je to dobre, at se obratim na poruchy a strcil mi do ruky smlouvu k podpisu. Chvili jsem vahal, ale pak jsem usoudil, ze bude lepsi ty orgie ukoncit a podepsal jsem.

 

Timhle se nechci nikoho dotknout, proste jsem jenom popsal, co jsem zazil a videl. Jestli se v tom nekdo najde, je to jeho vec, ale podobnost s cimkoliv je ciste nahodna :) Jo a jeste posledni vec: to je nejaky narodni folklor, ze spravny technik musi smrdet na sto honu? Netvrdim, ze musi jezdit v obleku, ale vytahane tilko, sandaly naboso, kratasy a docela neprijemny pach je prece jenom trosku moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
No... prijel technik, docela mlady clovek a vydal se hledat takovou tu bilou pikslu, co je na chodbe. Nasel, strcil klic do zamku a... zalomil ho tam. Komentoval to s ledovym klidem slovy: "Tak sem ho tam nechal." ...

 

A co hledal v tý pixle?

 

PS: Jak to dopadlo? Internet už jede, jak má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...