Přejít na obsah

Karneval Media a UPC sjednocují telefonní tarify


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Praha 12.2.2007. (Tisková zpráva)

Počínaje dneškem bude společnost Karneval Media nadále nabízet své telefonní služby už jen se dvěma tarify. Ty se jmenují Basic a Freetime a jsou téměř totožné s tarify, které nabízí zákazníkům svých telefonních služeb společnost UPC Česká republika. Pro dosavadní zákazníky telefonních služeb Karnevalu se aktuálně nic nemění - mohou se však rozhodnout k přechodu na tarify UPC. "Tarify Basic a Freetime jsou pro zákazníky výhodnější než dřívější tarify Karnevalu Povídej a Povídej více. U tarifu Basic je cena paušálního poplatku nižší o 59 Kč. Nižší jsou rovněž minutové ceny při volání do všech pevných linek v ČR. Výjimku představuje volání do mobilních sítí mimo špičku. V případě tarifu Freetime je sice cena paušálu o 1Kč vyšší v porovnání s Povídej víc, nicméně nově může účastník volat mimo špičku (denně od 19.00 do 7.00 hod) a od pátku 19.00 hod do pondělka 7.00 hod. a o státních svátcích zdarma. Nižší jsou opět minutové ceny za volání do pevných sítí, ceny při volání do mobilních sítí pak o něco vyšší," komentuje změny Robert Kacovský, jeden z jednatelů společnosti Karneval Media a dodává: "jsem si jist, že zákazníci tyto změny uvítají".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle vyjádření infolinky Karnevalu:

- je možnost bezplatné změny na nový telefonní tarif (např. z Povídej na Basic)

- sleva 200 Kč za všechny 3 služby byla zrušena, ale pouze u nových telefonních tarifů. Kdo má původní tarif, sleva mu zůstává bezezměny. (u nových tarifů pouze možnost slevy 50 Kč za Televize+Internet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím ta služba, mám smlouvu na rok s tím že užívám všechny 3 služby a mám tím pádem slevu 200Kč na balík služeb.

Dneska čtu nový ceník a výhoda už taková není. I když pro zákazníky kteří si podepsali smlouvu do poloviny měsíce se nový paušál netýká.

Otázka je jak bude služba výhodná pro nové zákazníky 330Kč bez volných minut se mě zdá moc.

Např u Vodafone mají za 357Kč 66minut a to se neprovolané ještě převádějí.

Hlavně at nesrovnají rychlost netu podle UPC to by byla katastrofa poměr ceny výkonu nic moc.

Mám 3\256 a rychlost skvělá já s těma 10GB hravě vydržím ale UPC má rychlost nižší.

Tak uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je jak bude služba výhodná pro nové zákazníky 330Kč bez volných minut se mě zdá moc.

Např u Vodafone mají za 357Kč 66minut a to se neprovolané ještě převádějí.

 

Např. ve srovnání s O2 (kterou má většina uživatelů pevné linky je to celkem výhodné.

 

Tarif BASIC: 220 Kč (podobný 02 Standard 405 Kč)

 

Tarif FREETIME: 330 Kč (podobný 02 Víkend 500 Kč) - obsahuje hovory mimo špičku na pevné linky v ČR zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...