Přejít na obsah

podivná akční nabídka


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

toz, volal jsem na karnevali infolinku, cekal pouhych 15 minut ve fronte :-), a tam popreli vsechno, co mi volal obchodnik... Zadny individualni vyber programu, plati to, co je na webu (balicky a tak). Tak se ho zitra zeptam, coze to vlastne nabizi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gorm
Tak se ho zitra zeptam, coze to vlastne nabizi :-)

 

Pokud se ti vubec ozve. Me rekl, ze si to mam rozmyslet a ze zavola druhy den a od te doby se neozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda jeste nejake to info k tomu balícku moje tv... sice je pravda ze jim nadiktujes ze chces jen 6 programu a platis 200 mesicne, ale stejne jdou furt vsechny programy z těch třech balíčků... zjištoval jsem u "známeho" proč to tak je, a zjistil jsem ze oni nedokázou jen tech 6 programu vyfiltrovat, tak ze mam uz pul roku bal. moje tv za 200 ale jdou mi vsechny tri balicky relax, darwin a sport... takze usetrim mesicne 30 kc, coz by se platilo za ty tri balicky, kdyby byli oficialne... a to se vyplati...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni pravda. Jsou schopni individualne zafiltrovat vsechny programy individualne s vyjimkou balicku pozemnich TV programu, dvou Eurosportu, dvou HBO, dvou Cinemaxu a MTV s VH1. Ostatni je mozno filtrovat indivindy. Ale nedelaji to. Z jednoducheho duvodu, a to je cena za nakup autorskych prav. :idea: Pokud se totiz prava nakupuji na individualni volbu jednotlivych programu, je to vyrazne drazsi, nez kdyz jsou soucasti sirsiho programoveho balicku. Muzes si tedy vybrat indivudualne nekolik programu a oni aby usetrili, ti k nim jeste nejake prihodi zadarmo. UPC zaplati min a zakaznik dostane vic. Asi se tim nikdo nezlobi. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi zavolal telefonista z Karnevalu a nabizel digitální tv za "akčních" 829 Kč. Co se za tím skrývá? Tak nějak jsem nepochopil o co mu šlo. Víceméně vyhrožoval, že mi za rok-dva vypnou analogové vysílání a že pak to budu mít dražší.

 

Mno a byl ten chlápek vůbec od Karnevalu, neudělal si z tebe spíše někdo šprým? Karneval bude zřejmě jedna z posledních instancí, která bude analogovou TV vypínat, není totiž v ničem omezena, vše vede přes kábl.

Kdy skončí analogové vysílání...

...aneb Nestrašte nás s digitálem!

 

Z televizních obrazovek, odborných článků a lákavých inzerátů stále více zní: kupujte si digitální přijímače, analog končí. Jak je to doopravdy s ukončením analogového vysílání na kabelové televizi, na to jsme se zeptali pana Petra Hechtera, provozního ředitele Karnevalu.

 

Digitální vysílání není podmínkou, ale šancí pro diváky, co požadují vyšší kvalitu. Analogové vysílání postupně opouští satelity a po roce 2010 postupně opustí pozemské vysílání. Důvody jsou ekonomické, u pozemského vysílání také koordinace kmitočtů na mezinárodní úrovni. Jinak řečeno, abychom si vzájemně nelezli do zelí.

 

U vysílání po kabelu je to jiné. Karneval a další provozovatelé mají v kabelu dostatečnou kapacitu na to, aby poskytovali současné televizní služby, dále přidávali na rychlosti u internetových služeb, bohatě prostoru je také pro telefonování.

Analog bude v kabelu existovat tak dlouho, dokud o něj bude zájem. "Stávající služby MINI a KOMPLET budou v provozu tak dlouhou, dokud poslední mohykán bude mít doma starou ale dobrou Teslu Color 110 ST", říká s trochou nadsázky Petr Hechter. Klienti Karnevalu tak nadále a bez obav mohou využívat výhody analogového vysílání, zejména možnost rozbočení signálu z jedné zásuvky do více televizních přijímačů a videí, bez potřeby dalších zařízení. Analog přitom není nekvalitní.

 

Kabelová televize přináší signál do domácností z kvalitních většinou, satelitních zdrojů. Pro televizní přijímače do úhlopříčky 72-82 cm poskytuje obraz, který uspokojí většinu diváků. A pro ty, kteří touží po nových programech, službách, možnostech a také vysoké obrazové a zvukové kvalitě srovnatelné například s DVD, pro ty má Karneval digitální kabelovou televizi. Digitál navíc v příštím roce přinese programy v kvalitě vhodné pro velké plazmové nebo LCD zobrazovače nebo formu videa na přání.

 

Zkopírováno z: http://www.karneval.cz/pro-novinare-vic ... e_vysilani

 

Je zde tedy i odpověď na otázku, zda bude Karneval dělat tzv. KINO, tedy, že bude možné objednat si pouze jeden film třeba na jedno shlédnutí nebo jeden kanál na jeden den, jako je tomu třeba u Španělské Canal Digital + (Taquilla), Francouzské Canal Satelite (Cine +) nebo Německé Premiere (Premiere Direct) .

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak já mám naprosto čerstvou zkušenost, děsně akční nabídka až 60 programů na 5 měsíců se slevou, o té ale nikdo telefonem nemluvil!!!!!!!!! Právě mi přišel rozpis na únor a světe div se ?! Celkově jsem chudší o dalších pět set!!!! Jsem tak rozzuřená, že mi nikdo už 3 týdny neodpověděl, karneval dělá mrtvého brouka a to jsem tuhle nóóóóbl nabídku okamžitě stornovala. Dodnes nevyužívám zapojení ani seta-box, čekám na odpověď a taky ať si pro ten krám přijdou. Varuji všechny!!!!! Neposlouchejte sladká, rychlá a neúplná slovíčka jejich slavných náborářů, protože za všechno platíme stejně jen my. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No když chceš na Karnevalu něco vyřešit, tak jedině přes telefon na mejly už asi neodpovídají (jako tomu bylo dřív do 2. dne). Po telefonu vyřešíš vše (sice to stojí prachy, ale jinak se nikam nehneš). Jestli jsi platila víc, tak to se občas stane, že naúčtují víc, ale v příštím období ti to zase strhnou (musíš tam ovšem zavolat a oni ti řeknou podrobnosti). :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...