Přejít na obsah

podivná akční nabídka


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Dneska mi zavolal telefonista z Karnevalu a nabizel digitální tv za "akčních" 829 Kč. Co se za tím skrývá? Tak nějak jsem nepochopil o co mu šlo. Víceméně vyhrožoval, že mi za rok-dva vypnou analogové vysílání a že pak to budu mít dražší. Mluvil strašně zmateně, konkrétní číslo aby z něj člověk lámal násilím, ale pochopil jsem:

 

- dostanu zdarma set-top box

- dostanu všechny programy na 5 měsíců za 829,- (včetně HBO apod)

- pak si vyberu jen proramy, které chci a platím jen ty a prý ušetřím

- po celou dobu budu mít analogové vysílání jak teď (Karneval Komplet), dokud nevypnou analog

- analog cca v 2008-2009 se v karnevalu tak jak tak vypne

 

Jenže už mi výslovně odmítl odpovědět na pár jednoduchých otázek, tak bych se rád zeptal tady:

- jaké programy jsou na výběr, a hlavně kolik který program stojí

- proč vypínají analog, když teď stejně to co analogově pouštějí, tak dekódují z digitálu - tak to můžou dekódovat i po vypnutí analogu ve vzduchu

 

Máte s touto nabídkou někdo zkušenosti? O digitální vysílání moc zájem nemám - pro rodiče/prarodiče stačí kvalita analogu (stejně nemají pořádné televize) a sám na TV moc nekoukám... Jestli jsem to správně pochopil, tak ale stačí, když si objednám dva-tři digitální programy, budu platit mnohem méně a stejně mi pojede analogový karneval komplet - je to pravda?

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy

No, tak přesné ceny si najdi na karneval.cz. Tady ti to asi nikdo vypisovat nebude. Analog někdy určitě vypnou, ale kdy, to je ve hvězdách.A "objednat si dva, tři digitální programy..." - nevím jak. Objednávají se snad celé balíčky programů, ne?. Ale pravdou je, např. v digi balíčku Standard je zdarma analog. Mini. Jak je to u dražších balíčků netuším, ať se vyjádří další.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

v extra mas tusim analogovy komplet.

 

Ad vypinani analogu. Podle me k vypnuti analogu jen tak nedojde. Telefonisti maj penize za sehnane sluzby, proto i kazou bludy.

 

STB zdarma mas vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gorm

Takovej zmatenej telefonat sem mel asi pred mesicem. Sice nevyhrozoval vypnutim analogu (v brzke dobe), ale navykladal taky hromadu nesmyslu. V pameti me utkvela hlavne moznost si primo z STB objednat nejaky program (ne balicek), ktery se me ihned zpristupni a to na dobu jakou chci (treba jen na den). Takovou sluzbu pokud vim Karneval nenabizi, ale nemel sem tenkrat naladu/cas zjistovat vic, ale pripada me ze tam snad meli soutez, kdo nalaka zakaznika na vetsi lez. Proste telefonickym nabidkam a presvedcovani bych neveril dokud si to neoverim z jineho zdroje (jsou schopni vam navykladat cokoliv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy
muhehe...momentalne to spis vypada, ze UPC vypne digital....;)

 

Tak to asi půjdu do digi satelitu. Na kabel. analogu mám vodorovné stoupající pruhy. Když jsem ještě byl na spol. anténě, technik z Radiokomunikací říkal, že to dělá inverze. Tak jsem se těšil, že na káblu to bude OK, ale ouha, inverze je asi všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak přesné ceny si najdi na karneval.cz. A "objednat si dva, tři digitální programy..." - nevím jak. Objednávají se snad celé balíčky programů, ne?.

Právě že telefonista tvrdil, že si lze vybrat programy po jednom a každý stojí jinak (prý kolem 20,-/měs) - ale konkrétní ceník všech programu na webu nemají. Jde prý o jakousi akci pro vybrané zákazníky a není dostupná "pro veřejnost".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy

Právě že telefonista tvrdil, že si lze vybrat programy po jednom a každý stojí jinak (prý kolem 20,-/měs) - ale konkrétní ceník všech programu na webu nemají. Jde prý o jakousi akci pro vybrané zákazníky a není dostupná "pro veřejnost".

 

Schválně zkus brnknout sám na KC, ať se k tomu vyjádří někdo další zainteresovaný. Alespoň uvidíme, jestli levá ruka ví, co dělá ta pravá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...