Přejít na obsah

SPORT 1 na KARNEVALU


Návštěvník Domino

Doporučené příspěvky

zdravím, na promo(informačním) kanalu rotuje info, že se behem ledna rozšíří nabídka

o SPORT1 , MGM atd. má tu někdo konkrétnější informace ?? Mě zajímá hlavně SPORT 1

 

- odkdy bude

- bude i na analogune nebo jen digital

 

předem díky za jakoukoliv pravdivou informaci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Na promo kanále pro Prahu a okolí běžela ještě včera informace, že se rozšíří digitální nabídka o Sport 1, MGM, AXN Crimi (a pravděpodobně taky AXN Sci-fi) od jara 2007. Ovšem ta zpráva tam byla dána ještě předtím než byla definitivně schválena fúze s UPC.

Jak psal ale vcera BOM, který mívá spolehlivé informace, tak "bylo planovane rozsireni DVB-C o dalsi dva multiplexy, ktere melo nastat od druheho kvartalu 2007 zastaveno a zastaveno bylo take pripojeni Pribrami."

Když jsem se na serveru Digizone zeptal, z čeho vycházejí, když psali o tom, že UPC se v tomto roce zaměří na digitální kabelovku, mi bylo odpovězeno toto: "Podle vyjádření generálního ředitele UPC Václava Bartoně nebude UPC po fúzi s Karnevalem brzdit rozvoj DVB-C. Službu bude firma nabízet dál, ovšem sama UPC si zatím dělá propočty a hledá obchodní model, protože chce nabízet opravdu interaktivní DVB-C se vším všudy."

 

Takže řekl bych asi takhle, rozšíření o nové programy možná někdy bude, ale kdy, to je ve hvězdách. Prostě dnes už neví vůbec nikdo, co platí a co ne, kterým informacím věřit a které rovnou pustit raději z hlavy.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Od rána 1.4.2007 mi v digibalíčku "sport" v Ústí nad Labem naběhl místo německého DSF kanál Sport1. Je to natrvalo, nebo jen na pár dní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
Kdo tam ma jeste nazev DSF, tak si dejte manualni ladeni aby se Vam to prejmenovalo na Sport1.

A ti pozornejsi si mozna si pri tom ladeni vsimnou i neceho dalsiho co tam predtim nebylo. :wink:

Zase tajemná informace se smajlíkem, to fakt miluju. Vypovídací hodnota jako blázen. A název na sport 1 se mi změnil automaticky během sledování stanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A jede někomu SPORT1 i v analogu? Psali ve vybraných sítích s nabídkou KOMPLET... Zatím v Praze nic. Digitál je s tím STB nepohodlný na ovládání nemluvě o nemožnosti jednoduchého rozvodu do více TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...