Přejít na obsah

SPORT 1 na KARNEVALU


Návštěvník Domino

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Domnívám se, že pokud vůbec někde poběží SPORT 1 v analogu, tak asi pouze tam, kde dosud není (nebo v blízké budoucnosti nebude) digitál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romdol

Zase tajemná informace se smajlíkem, to fakt miluju. Vypovídací hodnota jako blázen. A název na sport 1 se mi změnil automaticky během sledování stanice.

Další nápověda, zkus si proskenovat frekvenci 306MHz 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Romdol: Tak jsem teď zkusil proskenovat frekvenci 306 MHz a hlásím v Chomutově nic. Možná to někde běhá jako test kanál. Co by tam mělo bejt? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Romdol: Tak jsem teď zkusil proskenovat frekvenci 306 MHz a hlásím v Chomutově nic. Možná to někde běhá jako test kanál. Co by tam mělo bejt? :cry:

 

Jsou to opravdu jenom test kanály, kde běží stále dokola jen dvě krátké smyčky. Jedna hudební a jedna s rozhovory některých filmařů. Nejde opravdu o nic, co by někomu mohlo chybět, je to bez jakýchkoliv dalších doprovodných služeb (EPG, volba jazyka, titulky atd.... nic takového tam není), slouží to zřejmě opravdu jen k testování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... A ti pozornejsi si mozna si pri tom ladeni vsimnou i neceho dalsiho co tam predtim nebylo. :wink:

Tomus má na mysli to, že při Manuálním ladění přibyly nějaké nové kmitočty, které to ale přeskakuje. Asi se chystají něco přidat nebo start v sítích UPC.

 

Na tu 306 MHz jsem koukal taky, ale mám obavy, že to teď rychle vypnou jako tenktát tu 834 MHz :-(

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No řekl bych, že to má něco společných s chystaným zavedením videa na přání a HDTV. Na svých stránkách totiž Karneval píše, že připravují další služby video na přání a televizi ve vysokém rozlišení.

 

viz. http://www.karneval.cz/pro-domacnosti-v ... nosti_uvod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No nevím, přece jen tyhle informace na stránkách Karnevalu jsou již dost staré a nevím, jak moc ještě platí. V posledním rozhovoru, který měl ředitel UPC Bartoň na Lupě se dost jasně vyslovil, že UPC nepočítá s videem na přání (VoD). Naopak, větší budoucnost je podle něj v PVR a já bych mu dal v tomhle za pravdu. S televizí v HD rozlišení se sice počítá, ale zatím není takřka žádná programová nabídka. Stejně jako u PVR by to znamenalo výměnu STB, protože současné Handany HD nezvládnou.

Taky můžou tyhle testy souviset s plánovaným rozšířením o další programy, které včera schválila Karnevalu Rada pro RTV - mimo jiné AXN Crime, AXN Sci-Fi, MGM Channel, Jetix Play atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...