Přejít na obsah

TAky se vam stava ze pri stahovani ze stranky...


Návštěvník trava

Doporučené příspěvky

Chces vedet link? stahni si treba SDK Javy a zkus to treba vickrat.. Hmm neverim ze vam to slape tak bezchybne jak se tady kasate. Zrovna nedavno se tady probiral zhorseny ping a packetloss. No muze to byt tak, ze nektere casti site jsou lepe nastavene. Argument ze je to na moji strane je ubohej ... to mi rekl technik Karnevalu kdysi ze pry ten vykyv pingu delaj nake moje programy...absolutni blbost aby se takto ztracely packety... No ale stejne nehcapu proc sem vlastne pisu. Mel by to bejt board kde se trosku kriticky popovidame o tom, co nam to vlastne prodavaji. Pokud ovsem nejste uplne lamy kere nerozpoznaji dobre fungujici internet a je vam to uplne jedno, nebo ste snad nastrceny. Fakt nevim. Zrovna dneska okolo 20 hod sly stranky uplne strasne. Ted to zas docela jde. Muzu tady ukazovat sahodnouhe vypisu pingu, kere stejne nic nereknou a muzu si je klidne zfalsovat. Neni divu ze u nas stoji vsecky sluzby za h***o kdyz 90 procent lidi to ma u prdele a z 10 procent kery se vyjadri jsou vsichni spokojeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
No já mám taky GetRight nainstalovanej, ale na menší soubory používám Operu - je to rychlejší. A Opera má funkci resume (což Mozilla nemá), takže je určitě použitelná i při stahování z "nestabilních" serverů. :P:P

Na maly soubory resume nepotrebuju, jsou stazeny tak rychle ze to stejne spadnout nestihne cili resume netreba :P Takze predrazena ci bannerova opera se muze jit bodnout :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy
Chces vedet link? stahni si treba SDK Javy a zkus to treba vickrat.. Hmm neverim ze vam to slape tak bezchybne jak se tady kasate. Zrovna nedavno se tady probiral zhorseny ping a packetloss. No muze to byt tak, ze nektere casti site jsou lepe nastavene. Argument ze je to na moji strane je ubohej ... to mi rekl technik Karnevalu kdysi ze pry ten vykyv pingu delaj nake moje programy...absolutni blbost aby se takto ztracely packety... No ale stejne nehcapu proc sem vlastne pisu. Mel by to bejt board kde se trosku kriticky popovidame o tom, co nam to vlastne prodavaji. Pokud ovsem nejste uplne lamy kere nerozpoznaji dobre fungujici internet a je vam to uplne jedno, nebo ste snad nastrceny. Fakt nevim. Zrovna dneska okolo 20 hod sly stranky uplne strasne. Ted to zas docela jde. Muzu tady ukazovat sahodnouhe vypisu pingu, kere stejne nic nereknou a muzu si je klidne zfalsovat. Neni divu ze u nas stoji vsecky sluzby za h***o kdyz 90 procent lidi to ma u prdele a z 10 procent kery se vyjadri jsou vsichni spokojeni :)

 

Hele, klidek mladezi. To ze ti to jednou nekde vytuhne, neznamena, ze to nejede :evil: Zkousel jsem stahnout JDK, v pohode, 3x ISO Mandrake (pred chvili) - vse pres http, taky v pohode. Nekolikrat to kvuli tobe zkouset nebudu. Jestli neni jako vzdy problem mezi klavesnici a zidli, co ?

 

A navic, tady nikdo Karneval neobhajuje (a ani to nikdo nema zapotrebi). To ze tobe zrovna neco nejde neznamena, ze se tady vsichni posadime na prdel a zacneme sborove nadavat !

 

Nekolikrat zapingej tam, kde ti to pada, k tomu jim posli traceroute a vypis z firewallu (nebo neceho), kde bude videt prubeh stahovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
No já mám taky GetRight nainstalovanej, ale na menší soubory používám Operu - je to rychlejší. A Opera má funkci resume (což Mozilla nemá), takže je určitě použitelná i při stahování z "nestabilních" serverů. :P:P

Na maly soubory resume nepotrebuju, jsou stazeny tak rychle ze to stejne spadnout nestihne cili resume netreba :P Takze predrazena ci bannerova opera se muze jit bodnout :lol:

 

Všichni nemáme rychlé připojení...

 

Je viděť, že už ti docházejí argumenty, tak tady plácaš "Mám nejlepší browser", "Já mám nejlepší logiku"....blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Všichni nemáme rychlé připojení...

Aha takze podle tvoji evidentne dementi logiky je pripojeni od karnevalu minimalne 1000/150 pomaly, tak ted si to dorazil :lol: A i kdyby, profi net zacina na 350/150, coz je taky docela rychly :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Všichni nemáme rychlé připojení...

Aha takze podle tvoji evidentne dementi logiky je pripojeni od karnevalu minimalne 1000/150 pomaly, tak ted si to dorazil :lol: A i kdyby, profi net zacina na 350/150, coz je taky docela rychly :wink:

 

Opět se projevila úžasná délka tvého vedení. :lol::lol::lol::lol:

 

Psal jsem někde, že mám net od Karnevalu????????? Ne nepsal!

 

Takže zase jeden naprosto stupidní argument... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Psal jsem někde, že mám net od Karnevalu????????? Ne nepsal!

Oki koncim debatu... mam dojem ze ses na naprosto spatnym foru :wink:

Byl to tvuj stupidni argument s tim ze kazdy nema rychle pripojeni... ti co sem patrej maj :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Psal jsem někde, že mám net od Karnevalu????????? Ne nepsal!

Oki koncim debatu... mam dojem ze ses na naprosto spatnym foru :wink:

Byl to tvuj stupidni argument s tim ze kazdy nema rychle pripojeni... ti co sem patrej maj :lol:

 

Celé je to o tom, že prostě nejsi schopen přiznat, že má Opera jednu celkem důležitou funkci, kterou Mozilla nemá. Místo toho pořád odbíháš od tématu a vykříkuješ tady jako malé dítě a urážíš.

 

Tohle je fórum o kabelové televizi Karneval, jestli sis nevšiml. To neznamená, že všichni diskutující mají Internet od Karnevalu. Navíc já jsem neměl na mysli členy fóra, ale lidi obecně, to jen ty při své zabedněnosti pořád meleš pořád o Karnevalu a o sobě, ikdyž je řeč o něčem jiném.

:geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...