Přejít na obsah

TAky se vam stava ze pri stahovani ze stranky...


Návštěvník trava

Doporučené příspěvky

Návštěvník PPK
Pánové, stáhněte si Operu, ta má funkci resume, potom se tady nemusíte hádat. :wink:

Jenze Opera bud neco stoji a nebo otravuje banner :wink: Btw kdyby sem mel zajem aby Mozilla umela v tom jejim download manageru resume tak neni problem si to dodelat, vzdyt mame zdrojak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Pánové, stáhněte si Operu, ta má funkci resume, potom se tady nemusíte hádat. :wink:

Jenze Opera bud neco stoji a nebo otravuje banner :wink: Btw kdyby sem mel zajem aby Mozilla umela v tom jejim download manageru resume tak neni problem si to dodelat, vzdyt mame zdrojak :D

 

No máte zdroják, a resume nikde. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
No máte zdroják, a resume nikde. :lol:

Proc by se s tim nekdo delal kdyz tu na to existuji specializovany programy ktery svou praci odvadej velice dobre, a jeste jich muzu mit nainstalovanejch vic a v nabidce downloadu si zvolit ten kterej chci, treba pro kazdej download jinej :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Proč zavádět mouse gestures do Mozilly, když už ho má Opera, že... To je logika.

 

 

Opera má ve "standardní výbavě" resume, Mozilla ne (možná existuje plug-in, nevím...). Neříkám, že je Opera lepší. Tečka, konec diskuze!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Proč zavádět mouse gestures do Mozilly, když už ho má Opera, že... To je logika.

Jeden o voze druhej o koze, motas hrusky z jabkama :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Proč zavádět mouse gestures do Mozilly, když už ho má Opera, že... To je logika.

Jeden o voze druhej o koze, motas hrusky z jabkama :lol:

 

Ne nemotám, to máš jenom delší vedení. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Ne nemotám, to máš jenom delší vedení. :P

Ne vubec, namotas do resume pri stahovani koninu jako jsou mouse gestures :lol:

Stahovat segmentove to stejne neumi takze si to stale rika o nahrazeni poradnym stahovacem :P

stejnak je Opera lepsi

Nenasel sem na ni nic proc by sem ji mel pouzivat s tim ze bud si ji koupim a nebo me bude obtezovat banner :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ne nemotám, to máš jenom delší vedení. :P

Ne vubec, namotas do resume pri stahovani koninu jako jsou mouse gestures :lol:

Stahovat segmentove to stejne neumi takze si to stale rika o nahrazeni poradnym stahovacem :P

 

Ale já jsem poukazoval na tvojí podivnou logiku - můj program něco neumí, ale jiný to umí, takže není důvod, proč vylepšovat ten můj.

 

Nešlo vůbec o to, jestli se jedná o mouse gestures nebo tabbed browsing. Já ti říkal, že máš delší vedení... :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

A muj program to umi lip protoze mi pri pokusu o stahnuti neceho da moznost jestli pouziju interni downloader nebo externi program ktery ma spoustu dalsich vychytavek a je na stahovani vetsich souboru "profesional" :D

Moje logika je lepsi nez tvoje logika :P Btw prohlizec mam taky lepsi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No já mám taky GetRight nainstalovanej, ale na menší soubory používám Operu - je to rychlejší. A Opera má funkci resume (což Mozilla nemá), takže je určitě použitelná i při stahování z "nestabilních" serverů. :P:P

 

Moje logika je lepsi nez tvoje logika :P Btw prohlizec mam taky lepsi :lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nene, moje bábovička je lepší než tvoje.

 

Kdybys narážku náhodou nepochopil, tak jsem tím chtěl naznačit, že to byl výrok čtyřletého dítěte. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...