Přejít na obsah

Formulář pro hlášení chyb služby zpětného zhlédnutí


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
Před hodinou, David - UPC napsal:

Udělali jsme konkrétní kroky k celkové nápravě služby zpětného zhlédnutí.

Muzeme se ty konkretni kroky dozvedet?
A nebojte se pouzit odborne vyrazy, my se s tim urcite popereme, nejsme blondyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@Evzen Evžene, já chápu, že jste nejchytřejší člověk na téhle planetě, ale konkrétní interní informace nemohu zveřejnit. 

Došlo k posílení technologie a k určitým změnám přímo v samotném nastavení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Co pozoruji, tak kvalita vysílání (na malém Horizonu) nepadá z plné kvality na základní, ale na nějakou střední (tady došlo asi k úpravě nastavení). Upřímně, je to lepší, ale pořád ne ideální, když se to takto přepíná každých několik minut (zejména při sledování sportovních záznamů/přenosů). Zvláštní je, že pokud se stream odesílá z mobilu do Android TV (přes chrome), tak běží vše naprosto perfektně po většinu času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se na STB zpětně díval na Nova sport a nejen že kvalita občas padala, ale v některých častech se několikrát za minutu přehrávání na vteřinu zaseklo a když znovu naskočilo, bylo asi o 5 vteřin dál. Takže nekoukatelné. Nevypadá to, že se něco změnilo.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 10 hodinami, David - UPC napsal:

já chápu, že jste nejchytřejší člověk na téhle planetě, ale konkrétní interní informace nemohu zveřejnit

Ale hovnajs nejchytrejsi... jen jde o to, ze nicnerikajici plky typu "konkrétní kroky k celkové nápravě služby zpětného zhlédnutí" jsou opravdu jen pro smich a skodi predevsim UPC jako firme, protoze z toho bohuzel čiší korporatni prazdne zvasty na sto honů a zavani to neschopnosti vyplodit cokoliv jineho.
Takze jste meli jako firma prilezitost ukazat, ze umite mluvit i k veci, ale propasli jste ji... zase.
A vubec nebylo nutne poustet interni informace a extra detaily, nic takoveho nikdo nepozadoval a neocekaval. Technicky zamereni lide vedi velmi dobre, co jsem mel na mysli... ale obavam se, ze tady je bohuzel dalsi diskuse zbytecna :-\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb odepnul téma

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...