Přejít na obsah

Přehrávání pořadů u HD DVR Mediaboxu


Návštěvník inko1

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Zdravím z Havířova.Ať se jedná o zpětné shlédnutí,či nahraný titul, jsou s tím většinou problémy.U "zpětného" to pořád hlásí "bohužel nelze přehrát ....",když to opakuji  3x tak to pak naskočí. Během přehrávání se to seká, často vypadává v utčitých vlnách zvuk. U "nahraných" se to rozjede a často hned samo (nebo při posunu) vypne. O chybějících čs.titulkách ani nemluvě.STB mám už měněný,ale je to furt stejné.Nebaví mě stálé resetování. Mám CI kartu v TV. STB používám (a draze platím) pouze pro zpětné a nahrávání.Při té výše zmíněné kvalitě jsou to bohužel vyhozené peníze.Jak to máte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Václav Šulc
Zdravím z Havířova.Ať se jedná o zpětné shlédnutí,či nahraný titul, jsou s tím většinou problémy.U "zpětného" to pořád hlásí "bohužel nelze přehrát ....",když to opakuji  3x tak to pak naskočí. Během přehrávání se to seká, často vypadává v utčitých vlnách zvuk. U "nahraných" se to rozjede a často hned samo (nebo při posunu) vypne. O chybějících čs.titulkách ani nemluvě.STB mám už měněný,ale je to furt stejné.Nebaví mě stálé resetování. Mám CI kartu v TV. STB používám (a draze platím) pouze pro zpětné a nahrávání.Při té výše zmíněné kvalitě jsou to bohužel vyhozené peníze.Jak to máte vy?




Sent from my iPad using Tapatalk

Občas stejné problémy a UPC z nás dělá blbce, kteří platí za nespolehlivé šmejdy s tím, že je to jejich politika a o spolehlivých CA modulech nechtějí slyšet, protože neumí zpětné shlédnutí. Je to začarovaný kruh ze kterého je lepší odejít k jinému operátorovi.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, Václav Šulc said:

spolehlivých CA modulech nechtějí slyšet, protože neumí zpětné shlédnutí

Ono je to ještě horší. Oni mají aplikaci (aspoň pro Android TV), která i umí ZZ i na TV s CA modulem, ale my ji máme zakázanou. Dostali ji jen Slováci.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo má CA modul, tak může sledovat všechny kanály, které si platí. Pokud má aplikaci, může přes Horizon Go používat ZZ u všech kanálů, které to podporují, stejně jako kdyby měl STB (přesně jak píše Marek). Nevím, jestli je nějaký kanál, který podporuje ZZ a zároveň není v Horizon Go, ale na 99 % platí, že CA modul+aplikace=STB. Jen nebudete potřebovat druhý ovladač, reakce nebudou trvat několik vteřin, budete si moct seřadit kanály podle sebe, nic vám nebude spotřebovávat 20W i ve "vypnutém" stavu, atd.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😁 Tak ještě jednou zopakuji tu první větu, kterou jste zapomněl quotovat:

Pokud někdo má CA modul, tak může sledovat všechny kanály , které si platí.

A to bez ohledu na to, jestli má nebo nemá aplikaci, bez ohledu na Horizon Go. Aplikace pak už jen zpřístupní ZZ. Nechce se mi dohledávat, které konkrétní kanály v Horizon Go chybějí, ale tipnul bych si, že všechny, které mají ZZ, jsou i v Horizon Go. Respektive, všechny programy, u kterých je ZZ přistupné ze STB, jsou i v Horizon Go a mají tedy přistupné ZZ z aplikace.

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...