Přejít na obsah

Za jak dlouho mi zavedou internet?


Návštěvník mstasa

Doporučené příspěvky

Návštěvník mstasa

Zdravím,

jaká je obvyklá doba pro zavedení UPC internetu v paneláku na Praze 8, kde jsou UPC služby dostupné? Jaký je obvykle postup?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

provedete objednávku (na webu, telefonicky ...), a nabídnou Vám termín instalace. Termín instalace se pohybuje obvykle v rozmezí 2-3 pracovních dnů. UPC Vám nabídne volný termín, jedná se vždy o 2 hodinové rozmezí, které má technik na příjezd. Pokud technik na místě nezjistí, že do bytu nevedou rozvody či že jevněkdo neodstranil, tak rovnou zapojí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak to může být standardní instalace a technik to provede v den instalace. V případě nestandardní instalace to závisí na mnoha faktorech. Na tom, jak jsou vedeny rozvody v domě, kde je rozvodná skříň, jak daleko od bytu, zda je třeba horolezec, povolení majitele domu (družstva, SVJ ...).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zavisi kdo prijede na montaz. Kdyz jsem v roce 2007 zrizoval net, prijel technik a jen co vlez do baraku tak se zajimal jestli mam klic od pudy. Ten sem nemel, takze zase odjel a mel jsem volat az ho budu mit. Tyden sem nahanel klic od pudy, pak opet objednavka technika. Prijeli dva mlady kluci, sli do bytu a otevreli svetlik, kde nasli kabely, jeden z nich se napojil a bylo hotovo. Klic od pudy jsem zase mohl vratit. Kabel natahly pres wc, chodbu az do pokoje kam jsem to chtel, jak dlouho to trvalo si nepamatuju ale nic dlouheho to nebylo. Proc ale jeden vedel ze to je jiz roztahano a ten prvni nemel ani tucha, tak to sem se nedozvedel.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...