Přejít na obsah

Kaon 700 hrozne pomaly


Návštěvník entes

Doporučené příspěvky

Návštěvník Filip5555

Dobrý večer. Potreboval by som vašu pomoc už som bezradný.... dnes mi prišli spraviť internet. Modem som si zapájal sám. Vždy ked zadam stranku kde sa mam zaregistrovat a zadam prihlasovacie meno a heslo tak mi napise ze bud jedno alebo druhe je zle... co mam robit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik
před 20 hodinami , Filip5555 napsal:

Dobrý večer. Potreboval by som vašu pomoc už som bezradný.... dnes mi prišli spraviť internet. Modem som si zapájal sám. Vždy ked zadam stranku kde sa mam zaregistrovat a zadam prihlasovacie meno a heslo tak mi napise ze bud jedno alebo druhe je zle... co mam robit? 

Ja som mal podobný problém pri zmene modemu. Riešil som to cez podporu UPC na Facebooku, dotyčná slečna/pani to vybavila za cca 5 minút. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

dostal jsem novy (repasovany) Kaon 700.

vyhoda je ze mam ted novy ovladac, takovy na zacatku a na konci zahnuty.

Jinak zatim to vypada ze s rychlosti to bude prast jak uhod.

A slecna na upc technicke podpore mi rekla ze rychlost Kaon 700 a Kaon 900 se zasadne nelisi, a ze beztak maji stejny firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Beholder

Zdravím, som tu nový a zaregostroval som sa prave kvoli problémom so STB. Hladal som informácie či majú aj iní ludia tieto problémy a vidim že niesom sám. Pripajam sa s nespokojnostou so setboxom Kaon 700 je neskutočne pomalý, to prepinanie programov je katastrofa  kludne preskočí aj o tri aj ked stlačím iba o jeden atd. Tak isto dostat sa do epg.. Človek tam postláča vsetko možné len to čo chcel sa nepodarí. A deje sa to po tej poslednej aktualizacii, fakt by som bol za keby sa dal vratit ten predchadzajuci fw.. 

Ešte by ma zaujímalo či sa dá ten STB  napriklad na vlastné naklady vymenit za nieco lepšie? Normlane kúpiť iny, len aby na ňom všetko fungovalo vrátane archivu.?! (ja viem je to zúfalstvo aby som si to musel platiť z vlastného..) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beholder

Tak to si ma nepotešil 😕

Ešte sa musím opraviť, písal som to v práci a teraz doma som sa ešte raz pozrel a mam dokonca kaon 900. Takže ako tu bolo spomínané ozaj maju rovnaky fw a oba stoja za h... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kuko61

Treba im napísať, tie citlive reakcie na diaľkové ovládanie, to je naozaj na nervy. V lete som  mal testovaci fw, kde testovali nové veci, ako pretáčanie, ale s citlivosťou ovládania vtedy nerobili nič. Škoda, že sa to rozhodli zmeniť, idealne by to bolo nechať tak, ako to bolo, alebo zvysit citlivost len trochu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...