Přejít na obsah

HD PVR Box aktualizace


Návštěvník Maxe21

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

Přesně tak. Asi proto je pod tlačítkem slovo info. [emoji3]

Mohlo by se na to použít tlačítko "menu", které by v EPG, vyvolalo menu, s možnostmi pro pořad, který chceme přehrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami , marena napsal:

To ne, modré tlačítko zobrazí jen informace o pořadu. Nezobrazí menu s možnostmi, nemůžete si třeba daný program pustit od začátku nebo např. vypnout prohlížení oblíbených.

To máš pravdu, ale zjistil jsem že pokud už jsem se na pořád jednou díval a stisknu tlačítko Ok, tak se mi změněné menu již zobrazí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Taky jsem to nedávno zjistil, takže je to asi tak, jak to UPC chce mít. Akorát, to má ještě chybičky. Např. pokud použiju přetáčení na plnou rychlost, tak se to přetáčí velice pomalu, musím snížit rychlost přetáčení, aby se to přetáčelo zase rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, tomus said:

To máš pravdu, ale zjistil jsem že pokud už jsem se na pořád jednou díval a stisknu tlačítko Ok, tak se mi změněné menu již zobrazí.

Zkusil jsem to a u mě to nefunguje. Po Infu můžu mačkat OK kolikrát chci a nic se nestane...

@freekarol Tohohle jsem si taky všiml. Na nejvyšší rychlost to převíjí stejně pomalu jako na nejnižší. Navíc přesouvání ne zrychlením, ale šipkou do strany (což skáče po 30s), se dřív dalo rozumně používat, sice se to muselo držet poměrně dlouho, ale dal se trefit přesný čas, třeba obvyklých 7 minut pro převinutí reklamy. Teď to je rychlé jako blázen, zmáčknu na půl vteřiny a jsem asi o 25 minut dál. Je to teď úplně nepoužitelné 😞

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

@marena Asi jsem se špatně vyjádřil. Tlačítko Info, tam tlačítko OK, po jehož stisknutí, by vyskočila nabídka/menu, nefunguje. Nabídka, po stisknutí tlačítka OK, vyskočí, když je pořad právě vysílaný. A nebo u zpětného zhlédnutí, ne ale hned, jak to bylo doposud. Ted se rovnou spustí zpětné zhlédnutí, když stisknu tlačítko OK. Když zpětné zhlédnutí zruším a následně zase stisknu tlačítko OK, pak už nabídka vyskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...