Přejít na obsah

Stráta packetov, problém pri multiplayerových hrách


Návštěvník Matyyyyyy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

To by fakt nasvedcovalo tomu, ze jakmile je v Ethernet siti zarizeni, jedouci na mene nez 1 Gbit, tak se to modemu nelibi... A nedejboze to mozna opravdu nejak ovlivnuje rychlost/kvalitu spojeni (coz by z technickeho hlediska nemelo, neni k tomu technicky duvod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník darktemplar999

Mám asi rovnaký alebo podobný problém. Strata packetov každých približne 5 minút na jednu minútu. Viď. http://prntscr.com/l21fgo Nepomohol reštart modemu, vybranie routra aj modemu zo zásuvky na hodinu. V PC problém nie je. Testované na desktope aj dvoch notebookoch. Na notebookoch cez rôzne káble aj wifi, žiadna zmena. Iba na 192.168.0.1 je ping stabilný. Košice, sídlisko mier. Robí to už viac ako týždeň. Predtým 3 týždne bez problémov. Mám to zapojené od prvého septembra. Pripojenie mám prípojka - modem - router - pc cez kábel. Vie niekto poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten log z pingplotter je ukazka "kvality" a "riesenia" od Intelu (pumagate).. UPC s tym nenarobi nic, problem je vo firmware Compal modemu (a spackanom navrhu modemu od sudruhov z Intelu, dychavicny Atom CPU nestiha pri vacsom pocte DOCSIS kanalov).. a Intel to tiez zameta pod koberec.

Jedine riesenie je vymena za modem s inym chipsetom (Broadcom) ako Cisco 3208/12, Technicolor 7200, co je velky problem.. UPC SK teraz aktivne vymiena starsie modemy (Technicolor, Cisco) za Compal srot..

Treba ale povedat, ze BFU s tymto na strankach Facebooku, Instagramu, Pokecu a podobne nema problem.. ani streamovane sluzby typu Horizon, Netflix, iba zopar nestastnikov, ktori hraju online hry alebo sleduju stav linky ma problem! Takze podla toho vyzera aj postoj providera.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matyyyyyy
Před hodinou, darktemplar999 napsal:

Mám asi rovnaký alebo podobný problém. Strata packetov každých približne 5 minút na jednu minútu. Viď. http://prntscr.com/l21fgo Nepomohol reštart modemu, vybranie routra aj modemu zo zásuvky na hodinu. V PC problém nie je. Testované na desktope aj dvoch notebookoch. Na notebookoch cez rôzne káble aj wifi, žiadna zmena. Iba na 192.168.0.1 je ping stabilný. Košice, sídlisko mier. Robí to už viac ako týždeň. Predtým 3 týždne bez problémov. Mám to zapojené od prvého septembra. Pripojenie mám prípojka - modem - router - pc cez kábel. Vie niekto poradiť?

Riesim to cez fb s upc broadband slovakia uz tyzden dnes mi ponukli nejaky buisnes router hitron tak ti potom napisem ci pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník darktemplar999

Tak ale doteraz to išlo normálne, to len tak prepne modemu po mesiaci a už je na vymenu?

6 minutes ago, Matyyyyyy said:

Riesim to cez fb s upc broadband slovakia uz tyzden dnes mi ponukli nejaky buisnes router hitron tak ti potom napisem ci pomohlo

Este hodinu pred výmenou routra skús či ti problem neopravili, aby sme si boli istý že pomohla výmena modemu a nie niekde u nich chyba. Dik, tak daj potom vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matyyyyyy

Aj mne slo vsetko okej rok bez ziadneho problemu ale teraz tyzden do zadu hroza a des co sa to deje ... toto sa mi dehe pri kazdej hre 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník darktemplar999

Ja lietam v BF s heli tak si visz predstavit to lietanie ked kazdych 5 minut mam na minutu ping od 500 do 999 😄 Strelci abo 4 v nakladnom musia mat radost ked ich veziem 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matyyyyyy

Inak modem aj st top box som mal vymeneny uz len tak pre info keby si chcel vediet ... menil som asi 3 dni do zadu za novy modem aj set top box keby si mal v plane tam ist to vymenit tak sa neobtazuj 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...