Přejít na obsah

Digitální TV - Příbram


Návštěvník bert

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miloš

Zde máte mail na pana Malinu a můžete se ho zeptat jak to je s digitalizací v Příbrami.Už mne to vážně nebaví, protože to jsou jenom samé kecy o tom kdy to bude dostupné, spousta slibů, ale jak je vidět tak to pořád jenom odkládají.Já osobně jsem mu psal dvakrát a vždy uvedl nějaké datum(naposledy 22.9.2007), ale jak se zdá tak opět nic.Takhle si opravdu nepředstavuji serózní jednání.

 

Frantisek.Malina@UPC.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Zde máte mail na pana Malinu a můžete se ho zeptat jak to je s digitalizací v Příbrami.Už mne to vážně nebaví, protože to jsou jenom samé kecy o tom kdy to bude dostupné, spousta slibů, ale jak je vidět tak to pořád jenom odkládají.Já osobně jsem mu psal dvakrát a vždy uvedl nějaké datum(naposledy 22.9.2007), ale jak se zdá tak opět nic.Takhle si opravdu nepředstavuji serózní jednání.

 

Frantisek.Malina@UPC.CZ

 

Já už jsem mu dneska napsal. Tak jsem zvědavý jestli mi odpoví.

Mě už taky docela štve, už se to tu táhne se zavedením DVB-C přes rok. Vždycky se těším na konkrétní datum, že konečně to zde bude a v ten den se dovím, že se to zase posunulo. Jak to tak vypadá s posouváním termínů, tak se asi v Příbrami nikdy digitálu nedočkáme. Hlavně nechápu, proč už nemůžou začít vysílat, když už je prý vše na digitální vysílání připraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mi přišlo z klientského centra na dotaz digitální televize v Příbrami :

 

Pro digitální služby ve městě Příbram, nebylo vydáno žádné přesné datum nastavení služby digitální kabelové televize. V současné době ještě není možné tyto služby poskytnout.

 

Prosíme sledujte naše webové stránky na www.upc.cz, nebo média, kde informace o poskytování služby digitální kabelové televize proběhne.

 

Tak teď, aby se v tom někdo vyznal. :!::!::!::!: Už nikam nepíšu, protože to stejně nemá cenu.Připadá mi to jako, že si z nás v Příbrami dělají legraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak měl pan Malina pravdu. Už mám nainstalovanej STB. Vše funguje. Kvalita dobrá. Celkem vysílá 50 kanálů. :D

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

JJ, jak už jsem psal výše, že čekám na to až se mi ozvou kvůli tomu STB. Už mě kontaktovali dříve, proto jsem měl původně tu informaci, že by se nejspíše mělo začít vysílat v tomto týdnu, ovšem co tu někdo napsal, že až za měsíc, tak jsem myslel, že se tedy asi nedočkám. Ale dnes se mi znovu ozvali, že to přijdou namontovat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...