Přejít na obsah

Digitální TV - Příbram


Návštěvník bert

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Že by se to chystalo na příští týden? Doufám, že ano, protože už mě docela nebaví čekat. Tak už se těším až to tu zachvíli zavedou. Tedy aspoň doufám.

V tomto článku: http://www.parabola.cz/clanky/2779/hbo- ... elove-upc/ je na konci uvedeno: "Společnost oznamuje, že na příští týden připravuje další, velmi významné rozšíření nabídky své digitální televize." Tak by to mohlo s tímto rozšířením nabídky přijít, jelikož pan Malina (viz výše) odpovídal na e-mail, že předpokládá zahájení DVB-C v Příbrami na polovinu září, kdy dojde k chystané změně programové nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Čeká se na změnu programingu a přesunutí nějakých analogových kanálu pro uvolnění kmitočtu pro DVB-C

 

Mohl byste sem na fórum napsat až bude služba v Příbrami dostupná? Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem dostal mail od pana Maliny ohledně digitální televize v Příbrami :

 

Dobrý den,

Vše je připraveno, čeká se na zařazení dalších 6 nových programu, takže oficiální start v Příbrami by měl být 22.9. možná o dva dni dříve.

S přátelským pozdravem

František Malina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak co nevíte někdo, jestli už je ode dneška dostupná digitální kabelovka v Příbrami? Když se čekalo na zařazení nových kanálů - dnes k tomu do odpoledne dojde, tak by to snad už mělo být dostupný. Nevíte někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Tak mi to nedalo a zkusil jsem dnes zavolat na klientskou linku UPC. Nebudu popisovat, jak dlouho jsem se snažil dovolat (v duchu se omlouvám Karnevalu - tam byly taky problémy - ale UPC je opravdu něco...). Když jsem se zeptal na dostupnost digitálu v Příbrami, bylo mi sděleno, že v současnosti není dostupný a neznají ani předpokládaný termín. Mimochodem - mám pocit, jakoby ta slečna na druhé straně ani nevěděla, že nějaká Příbram vůbec spadá pod UPC.

 

Nemá někdo z vás skutečně relevantní informace o termínu spuštění?

 

Lokalita: Příbram, ulice Milínská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Já osobně jsem psal panu Malinovi/viz příspěvek výše/ a ten konstatoval, že digitální televize bude dostupná v Příbrami dnem 22.9.2007.Tak snad to bude pravda. Jinak je to zatím stejně jedno když nemáš přístroj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...