Přejít na obsah

Digitální TV - Příbram


Návštěvník bert

Doporučené příspěvky

To je pořád nejspíš od.....V současné době některé programy nejdou vůbec v Příbrami.Tak jestli to bude až příští týden tak by to mohli laskavě zprovoznit.Myslím analogové programy.Např galaxie Sport nejde vůbec a ještě asi další tři.už mě to začíná pořádně štvát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, Galaxie Sport a ještě CS Film nejde - píše to tam "nabídka není k dispozici nebo je zakódována", ale dále od včerejška nešly BBC-World a Zone Club, ale zkoušel jsem ladit a právě tyto dva programy (BBC-World a Zone Club) přesunuli na jiné pozice. Takže to přesunuli určitě kvůli tomu digitálu, jak už zde jeden člověk říkal, že "Čeká se na změnu programingu a přesunutí nějakých analogových kanálů pro uvolnění kmitočtu pro DVB-C". Takže digitální televize už se určitě brzy dočkáme.

 

Edit: Už to opravili, oba dva programy už fungují (tedy Galaxie Sport i CS Film).

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se možná opravdu brzy dočkáme, ale stejně je to zatím na dvě věci, protože pokud vím tak zatím nikoho nekontaktovali ohledně settoboxu.Takže bez přístroje je nám digitál na dvě věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

ale oni tě kontaktovat nebudou, i když ti to slíbili. musíš se aktivně starat. u mě taky měli plno řečí, že hned jak bude nabídka k dispozici, tak mi zavolají a stb jsem si od nich musel vydupat, protože i když digitál v sokolově už běžel, tak mi tvrdili, že "ve vaší lokalitě tuto službu bohužel ještě nenabízíme".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No nevím, kdy to zprovozněj, mělo by to být v tomto týdnu (jak už jsem psal výše). Já už jen čekám, kdy se mi ozvou, že mi přijdou namontovat STB (doufám, že už brzy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Dovolal jsem se (23min čekání) a na dotaz ohledně digitálu mi bylo sděleno, že "už je to připraveno" a digitál by se měl rozeběhnout do měsíce :lol:

 

Že by další posunutí termínu??? Kdo by to byl řekl...

 

A ještě zajímavost: když jsem se na upc.cz díval na nabídku služeb dle lokalit, u všech měst mi vybíhala pouze satelitní TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je teda gól nevím proč mi pan Malina z upc psal, že digitál v Příbrami bude dnem 22.9.2007 možná o dva dny dříve(viz příspěvek výše).Takhle to vypádá o nějaký měsíc později.Koukám, že dostáváme opravdu relevantní odpovědi. :?::?::?::?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...