Přejít na obsah

Připojení dalšího PC


Návštěvník JuraT

Doporučené příspěvky

Návštěvník lumca

Oni v drtivé většině ani neví jakou rychlost mají a vcelku je jim to i jedno. Na ty maily a brouzdání jim stačí i deset mega. A na druhou stranu vím, že takoví běžní koncáci by ani rozdíl mezi 100 a 200 mega nepoznali. A volat někde, že mám tolik a tolik a jde mě to méně... To už se fakt směju. Mám tady 100 mega rychlost a chodí mě to na měřičích kolem 85 mega. To mám jako volat někam na centrálu a stěžovat si? Zřejmě někdo nemá co dělat. Jak jsem psal, těch zařizení jsem různým koncákům prodal hafo a žádný problém. Je to za hubičku a funkční. Ale ať se každý zařídí sám podle sebe a svých problémů.

The end.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

A volat někde, že mám tolik a tolik a jde mě to méně... To už se fakt směju.

Klidne se smej, ale realitu tim nezmenis.
Staci se porozhlidnout i tady po foru... lidi se 150Mbit (nebo i 54 Mbit) WiFi v notebooku, s routerem naladenym na default kanal 1 spolu s deseti dalsima sousedama... rozcarovanych, ze jim to nejede tech 200 Mbit, ktery si plati, je dost... A kdyby tu byl nekdo z callcentra UPC, urcite by mohl dat k lepsimu spousty "zabavnych" telefonatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

..... Jak jsem psal, těch zařizení jsem různým koncákům prodal hafo a žádný problém. Je to za hubičku a funkční. Ale ať se každý zařídí sám podle sebe a svých problémů.

The end.

Tazatel má na kabelu v místnosti nejspíš "samce" RJ45. Takže by musel řešit ještě nějakou spojku, jinak by mu bylo to tvoje zařízení k prdu. Další drobná komplikace pro běžného uživatele. Obyčejný switch by mohl být lepším řešením.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca

Co pořád kruci řešíte? Tazatel vznesl dotaz zda existuje zařízení řešící jeho problém a dostal odpověď, že existje! Laciné a jednoduché, navíc prověřené na stovkách dodaných kousků koncákům! To je snad logické, že je tam v určitém případě nutná klasická spojka 8/8, která jde navíc koupit (pokud není doma) v každém lepším elektru! Pokud o tom má uživatel základní povědomí, snadno si to zjistí, pokud tomu prd rozumí, musí si zkrátka někoho pozvat kdo tomu hoví nebo se domluvit s prodejcem co má a nemá doma a co tím pádem k tomu bude potřebovat nebo nepotřebovat! Pokud by tazatel hledal řešení se switchem (a není v PC lama) určitě by ho to napadlo jako první, no ne?! Typická česká diskse! Všude nacpat switchce, routry, ale na jednoduché a laciné řešení kydat hnůj!

The end!!

Upraveno uživatelem lumca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Vsude nacpat routery a switche, protoze tak je to jedine spravne, tak to standardne patri a tak je predevsim zajistena kompatibilita a korektnost fungovani!
A taky JEDNODUCHOST nasazeni... switch vezmu, zapojim do elektriky, zastrkam do nej kabely a FUNGUJU. Bez kupovani dodatecnych spojek, bez omezeni rychlosti, atd.

Tenhle udělátor je prave naopak reseni pro NE-lamy, ktere vedi, co delaji a ktere jsou si velmi dobre vedomy dusledku nasazeni takovehoto reseni.
Nikdo tady, pokud vim, netvrdil, ze to nefunguje...

 

klasická spojka 8/8, která jde navíc koupit (pokud není doma)

Hehe, to je legrace... ano, kdejaka lama ma doma v supliku spojku na ethernet...
Tak to je potvrzeni, ze zjevne nejsem lama, kdyz muj suplik, kde se hromadi veci od PC uz nekdy od pulky osmdesatych let, spojku na ethernet neobsahuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

Tazatel vznesl dotaz zda existuje zařízení řešící jeho problém a dostal odpověď, že existje! Laciné a jednoduché, navíc prověřené na stovkách dodaných kousků koncákům!

Ano, jmenuje se switch... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca
 

Vsude nacpat routery a switche, protoze tak je to jedine spravne, tak to standardne patri a tak je predevsim zajistena kompatibilita a korektnost fungovani!
A taky JEDNODUCHOST nasazeni... switch vezmu, zapojim do elektriky, zastrkam do nej kabely a FUNGUJU. Bez kupovani dodatecnych spojek, bez omezeni rychlosti, atd.

Tenhle udělátor je prave naopak reseni pro NE-lamy, ktere vedi, co delaji a ktere jsou si velmi dobre vedomy dusledku nasazeni takovehoto reseni.
Nikdo tady, pokud vim, netvrdil, ze to nefunguje...

Hehe, to je legrace... ano, kdejaka lama ma doma v supliku spojku na ethernet...
Tak to je potvrzeni, ze zjevne nejsem lama, kdyz muj suplik, kde se hromadi veci od PC uz nekdy od pulky osmdesatych let, spojku na ethernet neobsahuje...

Co ty máš nebo nemáš v šuplíku je mi u pr....! Já jich mám několik desítek, protože jsou pořád někde potřeba. Klidně si cpi všude routry a switche, ale běžný koncák požaduje řešení, které je laciné a nevyžaduje žádné dodatečné aktívní prvky, které je potřeba ještě i napájet z NN sítě 230V. Divil by ses kolik koncáků se ptá kolik které zařízení "žere elektriky". Lidi dneska mají jiné výdaje než cpát do chřtánu peníze nadnárodním elektrospolečnostem! Uvědom si, že 99.99% uživatelů internetu absolutně nezajímá rychlost vnitřní sítě v jejich příbytku, ale to, že jim bude fungovat prohlížeč a max e-mail. A na to jim 100 megový rozvod bohatě postačuje. Ne každý je blázen trávící 25 hodin denně u PC a internetu a když ten nefunguje je z toho na prášky. Tímto tuto diskusi končím, jen se potvrzuje trend poslední doby, hledat ta nejsložitější řešení, která jsou pro 99.99% uživatelů služeb naprosto zbytečná!  Platí heslo, že

 

Ano, jmenuje se switch... 😉

Svatá prostoto...

 

Jdi si raději instalovat ty své switche, zřejmě ti to přináší osobní uspokojení!

The end!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

Divil by ses kolik koncáků se ptá kolik které zařízení "žere elektriky".

JJ, nad par watty switche lomi rukama, ale ze jim X hodin denne bezi prastara televize se spotrebou v desitkach wattu a k tomu jeste jede 24/7/365 mrazak koupenej v devadesatejch (a narvanej levnym hnusem, vyhodne koupenym v akci), se spotrebou v kilowattech, to jim jaksi unika...

Vsak v pohode, dodavej si tem svym sedlakum tyhle udelatory... kazda vec ma sveho kupce a svoji cilovou skupinu...
To bude pravdepodobne stejna cilovka, ktera nechava spravovat auta u "Lojzy vodvedle", kterej to udela kladivkem a majzlikem za flasku, nez aby to dali nekomu, kdo tomu opravdu rozumi, da tam originalni dily misto levnych cinskych nahrazek a taky si za praci rekne o odpovidajici odmenu (a tim rozhodne nemyslim tzv. autorizovane servisy... tam se to takovyma Lojzama vodvedle jen hemzi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...