Jump to content

Nové stanice

Pavel m
 Share

Go to solution Solved by Marek-26,

Recommended Posts

před 6 hodinami, notizia napsal:

Pokud Vodafone zařadí Boomerang pouze s ENG audiostopou jako u Skylinku nebo jen s ENG + HUN jako u O2 a ne s možností dalšího výběru polštiny nebo ruštiny k angličtině jako u freeSATu kde je ještě navíc možnost výběru z maďarštiny a rumunštiny tak to nemá asi ani cenu zařazovat.

Já si teda myslím, že to cenu má. Podle mě u nás umí aspoň trošku anglicky mnohem víc lidí než polsky, rusky, maďarsky nebo rumunsky - tyhle jazykové stopy imho moc lidí nezajímají. Spíš by bylo super, kdyby Boomerang lokalizovali do češtiny, ale já za něj budu rád i v té angličtině.

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

před 3 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

Podle mě u nás umí aspoň trošku anglicky mnohem víc lidí než polsky nebo rusky  - tyhle jazykové stopy imho moc lidí nezajímají.

Polština je dle mě dost srozumitelná ke sledování televize a navíc kdo umí aj používat mozek tak ji dle mě musí rozumět oproti jen poslouchání rozhlasu a podobně. Za další v nedávné minulosti byla ruština povinný zahraniční  jazyk od druhého stupně ZŠ. Osobně preferuji polštinu před ruštinou (aj když nejsem ze severní Moravy nebo ze Slezska ale z jihovýchodní Moravy) místo angličtiny pokud není česká nebo slovenská lokalizace.  Nevidím jediný důvod v tom aby operátor ponechal aj tu polskou a ruskou audio stopu pokud součástím distribučního streamu když tyto audia zabírají minimum datového toku . V minulosti jsem úspěšně žádal Davida UPC aby ke kanálům Docubox HD, Fast and Fun HD a Fightbox přidal aj polská a ruská audiostopa když je v distribuci těchto stanic a to aj na Eutelsatu 6 16,0°E.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Cisco 3208, CA modul, pevná linka
  • Země Moravskoslezská

Na 578 MHz (Mux s Barrandov Krimi HD, CCTV 4, CGTN, GGNT Dokumentary, Euronews DE, Euronews HD, KBS World HD, Kino Barrandov HD, 2x rezerva a TA 3 HD) je nově jedna rezerva neveřejně aktivní a pod kódem. Video PID: 0x10a1 (4257d), Audio PID: 0x10a2 (4258d) a Audio PID: 0x10a3 (4259d). Video po krátkém testování ukazuje bitrate asi od 2400 až do 6500 kbit/s a obě audia s identifikací "Česky" jsou po 2x 192 kbit/s. Teletext není aktivní a podle mě je to možná test zbytečné stanice Prima STAR.

• Like it 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Cisco 3208, CA modul, pevná linka
  • Země Moravskoslezská

V 13. 7. 2021 v 20:52, Pavel76 napsal:

Dnes byly přidány programy Eurosport 3HD - Eurosport 9HD. Pořád doufám, že přidají i Eurosport 4K. 😉

IMG_4211.jpg

Tak už i na Mostecku funguje. 

• Like it 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • HD Mediabox ,CA modul ,Vodafone Station:
  • -