Přejít na obsah

HD Mediabox vs. TV LG42PC1D - nejde zvuk


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Manual prilozen zde. Credits patri strejdovi Googlovi... mohl si ho najit kazdy, kdo mel zajem...
Zadneho nastaveni pro HDMI jsem si tam nevsiml, ale urcite je potreba si fyzicky pohrat primo s TV. Napriklad muj Samsung PS59D6900 prepina vlastnosti vstupu podle toho, jaky se mu priradi nazev 😮 :-O... Napr. overscan vypne POUZE kdyz se nastavi, ze jde o "PC", v ostatnich pripadech nepouziva 1:1 Pixel Mapping. (OK, to se netyka zvuku, jen jsem tim chtel naznacit, ze muzou existovat vselijake skryte vyjebavky)

LG42LC2D_Owners_Manual.pdf

Kazdopadne by to chtelo jeste zjistit podrobnosti moznosti nastaveni STB, jenze k tomu jsem zadny PORADNY navod nenasel, jenom same jedno- nebo dvoustrankove kokotiny pro blondate sekretarky 😞 😞
(Jo, to ten manual k LG, to je jina kava... tam je poctive popsano i nastaveni pres seriovy port :-O)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Televizi (LG42PC1D) jsem používal mnoho let, bez problémů, v kombinaci se set up boxem Kaon KCF-B3000, který jede dodnes (u mě doma). Když jsem zapojil HDMI kabel do tv hdmi slotu (jednoho, či druhého - HDMI 1 / DVI anebo HDMI 2) v TV LG42PC1D, z obou šel bez problémů zvuk i obraz. Tv jsem si pořídil novou, a tuhle (LG42PC1D) jsem dal otci, aby, když se kouká třeba na fotbal, nekoukal do 40 cm obrazovky, kterou má v trucovně :-) No a k tomu jsem si říkal, že mu pořídím i obyč HD set up box, aby už i obraz za něco stál. Původně měl jseště klasický, starý SD set up box. Ale, jak jsem psal, zkoušel jsem snad všechny možné kombinace dle rad a tipů popsané tady výše. Nic nezabralo. Tedy co se zvuku týče. V tv není v nastavení nic, jak píše Evžen, jak nastavit HDMI, či nastavení audia pro analog vstup...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Kaon B3000 si dosud držím také a používám ho k TV v děcáku. Tam je přes HDMI zapojen do TV Telefunken. Ten B3000 je už ovšem historický kousek a jeho blok HDMI bude asi mírně odlišný od toho nového Kaonu. Až ten historický B3000 odejde (má už dávno po životnosti), budu zřejmě stát před stejným problémem, neb ta TV také není zrovna nejnovější.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...