July 30, 200619 yr No, s tim ze "dostacuje".... Vzhledem k tomu ze to zrejme berou podle toho kolik lidi limit prekroci, tak to cislo 90% je vic nez nepresny.... protoze existuje i dalsi (podle me pomerne velka) skupina lidi, kteri proste ten limit akceptuji, a prizpusobuji svoje prenosy limitu, cili na 10GB maji treba 9,5 atd.... Chtelo by to statistiku kolik lidi ma prenosy dejme tomu kolem 1GB pod jejich limit....(s vyjimkou nejnizsiho tarifu samozrejme )
July 30, 200619 yr Rekl bych ze je to hudba nebudoucnosti, hold bud se stim user smiri nebo prejde na neoc jineho...
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.