Přejít na obsah

Možné změny ve FUP


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fabiak

Z článku Není FUP jako FUP, který vyšel dnes na Lupě http://www.lupa.cz/clanky/neni-fup-jako-fup/

 

Tiskový mluvčí společnosti Karneval Media, pan Jan Hlaváč, potvrdil připravované změny, avšak další podrobnosti zveřejnit odmítl.

 

"Vzhledem k novým formám obsahu v síti Internetu připravuje Karneval Media změnu FUP, aby svým klientům stále poskytoval co nejlepší služby a poměr ceny k výkonu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze se to dalo ocekavat po akci 6+1 jiste musi prijit nejaky velky tresk. Porad nemohu nastavit ten pitomej router. Hlavne bych nerad, aby mi prideloval IP DHCP, anobrz si paltim verejnou za cenu jednech lepsich hrebicku do rakve mesicne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Tipuju to na zdvojnásobení limitů.

Jj tez si myslim, ze Karneval provede presne tuto zmenu. Preci jen musi se pokusit dotahnout se na limity u UPC... dost ted zaostava :wink: No nechme se prekvapit :)

a pokud s tim Karneval opravdu hodla delat neco v nejblizsi dobe tak by se to melo odehrat zitra ci pozitri pred vstoupenim do dalsiho mesicniho obdobi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
No já mám třeba měsíční období od 3 do 3 tak mají ještě čas :D

hehe ja sem lama vubec mi to nedoslo ze je to dle toho kdy mu byla sluzba zrizena :lol: njn to je to slunicko :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...