July 19, 200619 yr Tipuju to na zdvojnásobení limitů. Ale uvidíme. Myslim, ze se uz stalo A jak si to poznal? ) No taky může přijít situace, kdy K. uzná že stejně na internetu nic není a upraví FUP směrem dolů
July 22, 200619 yr Tak co nevi nekdo neco vice o tom co se chysta aspon nejaky malinky naznak Nebo je to * Mega Top Secret*
July 22, 200619 yr Jj tez si myslim, ze Karneval provede presne tuto zmenu. Preci jen musi se pokusit dotahnout se na limity u UPC... dost ted zaostava No nechme se prekvapit a pokud s tim Karneval opravdu hodla delat neco v nejblizsi dobe tak by se to melo odehrat zitra ci pozitri pred vstoupenim do dalsiho mesicniho obdobi jenze pro karneval neni UPC konkurent. Mnohem vetsim konkurentem pro nej jsou adslka kde treba bluetone za obdobnou cenu nabizi to same bez limitu. Na druhou stranu i dvojnasobny limit by byl uspech...
July 22, 200619 yr jenze pro karneval neni UPC konkurent. Mnohem vetsim konkurentem pro nej jsou adslka kde treba bluetone za obdobnou cenu nabizi to same bez limitu... To je sice pravda, ale nevim jak ty ADSLka jedou co se tyce nabizene rychlosti (proste kolik % z objednane rychlosti dostanou) ...ale na druhou stranu obrovske + je to ze jsou bez limitu, a tak lidi u toho moc nehledi kolik % z objednane rychlosti dostanou... No uvidime co Karneval nakonec predvede, kazdopadne zdvojnasobeni limitu bych rekl ze je povinnost tak doufam, ze to tak tez bude =)
July 22, 200619 yr a tak lidi u toho moc nehledi kolik % z objednane rychlosti dostanou... většina lidí bohužel hledí pouze na rychlost, kterou je jim nabídnuta, čehož právě využívá karneval a kasá se, že má nejrychlejší internet atd... kdyby obyčejní lidé tak věděli, že přetáhnou limit, tak ten internet bude naopak nejpomalejší
July 22, 200619 yr Na druhou stranu radsi uprednostnim o par giga mensi limit, nez FUP jako u UPC. Tam se zpomaluje na 64/64. Zlatych nasich 256/64. To je totiz porad jeste pouzitelne pripojeni.
July 23, 200619 yr FUP je nejvetsi slabina karnevalu aby se stal jednickou na trhu, jak rikate ted ho valcuje Bluethone tim ze je bez FUP a ja o nem uvazoval taky, jenze tatik si rozmyslel karneval, rychlost je fajn ale kdyby ten limit nebyl je to uplne bozi Mohli zrusit FUP pro T5 a T7, pac to FUP zmiz i za den
July 25, 200619 yr FUP je nejvetsi slabina karnevalu aby se stal jednickou na trhu, jak rikate ted ho valcuje Bluethone tim ze je bez FUP a ja o nem uvazoval taky, jenze tatik si rozmyslel karneval, rychlost je fajn ale kdyby ten limit nebyl je to uplne bozi Mohli zrusit FUP pro T5 a T7, pac to FUP zmiz i za den hmm a vsichy budou sosat na 100% a jeste si stezovat ze jim to nebezi 7 mbps ale 6,89 mbps, ´normalni uzivatel´ si neprecte ani postu a na CMTS budes moct varit kafe
July 25, 200619 yr hmm a vsichy budou sosat na 100% a jeste si stezovat ze jim to nebezi 7 mbps ale 6,89 mbps, ´normalni uzivatel´ si neprecte ani postu a na CMTS budes moct varit kafe i kdyby sosali na 100% chces snad rict, ze je to spatne? na to jsou preci ty rychlosti delany, a pokud si clovek zaplati celkem slusnou sumu za internet, tak ma pravo si klidne 100% stahovat. Ty sluzby nejsou poskytovany na prohlizeni jen emailu, na to by ti stacila bohate 256ka... Navic myslim si ze ze zacatku by to byl jiste zahul pro site Karnevalu, ale casem by proste lidi zjistili, ze uz neni co sosat...a omrzi je to. Kazdopadne i zvyseni limitu bych uvital, jako velice dobrou zmenu. Nemusi dojit k zadnym zazraku stylu sluzeb bez FUP. Ale jak tak koukam, tak se zmeny zatim nedeji a asi jeste urcite chvili nebudou.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.