Přejít na obsah

UPC Speed Test


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Nenavštěvuju oficiální stránky UPC tak často, aby mě vždy něco nepřekvapilo... V posledních dnech sleduju rychlost, mj. i na stránkách UPC. Na webu UPC aktuálně dostupný měřič rychlosti v mém případě neměří upload, lhostejno, z jakého přístroje. V čem může být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ja mam neco podobneho - nikdy mi na Speedtest.net nefungoval test proti serveru UPC v Brne (jsem z Brna). Test se nikdy ani nespustil (presneji, PING se zmeri, ale pak uz nic, jen mrtvo). Test proti jakemukoliv jinemu serveru v pohode...
Zahada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No ono se to sice jmenuje Speedtest Brno, ovšem jeho skutečná lokalita se tutlá a asi bude někde úplně jinde... Používám Speedtest.net se servery UPC Brno nebo UPC Vienna, který zjevně funguje poněkud odlišně

Trasování z Teplic končí v máti Praze :(

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Slambe, asi budeš mít pravdu, i když je to matoucí...

Přesto bych uvítal zkušenost s uploadem právě z oficiálních stránek UPC (http://speedtest.dkm.cz/). Dokážu si představit několik příčin, chci vyloučit problém na své straně resp. v oblasti mé lokace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No to jsem chtěl slyšet...Asi už mi občas selhává refresh RAMky, takže si nejsem jistý, zda se problém vyskytoval i dříve. Míval jsem léta Cisco EPC3212, teď mám asi 14 dnů Compal, o kterém se nemohu vyjádřit (několik řádků nepublikovatelných výrazů, nikoli k jeho funkci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem test rychlosti na webu http://speedtest.dkm.cz/ také otestoval ,na počítači se s Windows 10 vše funguje jak má ,ale na mobilu či tabletu s Androidem test uploadu nefunguje ,vyzkoušel jsem prohlížeče Chrome a Opera s vypnutým šetření dát ,ale nefunguje to jak přes wifi od UPC tak přes LTE.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Vadí mně, že UPC uvádí na svých oficiálních stránkách zmíněný server jako referenční... Obrátil jsem se na technickou podporu, po prvním nepochopení problému a opětném upřesnění z mé strany přikládám výsledek, cituji (doslova):

"Dobrý den,
bohužel se jedná o problém se samotnou stránkou, která upload někdy nevykresluje. Předali jsme požadavek na správci serveru pro napravení tyto chyby. Prozatím můžete zkusit změřit rychlost přes stránku speedtest.net. Pod tlačítkem GO zvolte server na Brno UPC CZ.
   .... "

Ta formulace upload někdy nevykresluje znamená v mém případě 99 nevykreslení ze 100 pokusů...

Samozřejmě speedtest.net se serverem Brno UPC případně Vienna UPC je dostatečně známý, také jej používám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...