Přejít na obsah

Nový modem Ubee evw3226


Návštěvník Josefzima

Doporučené příspěvky

Návštěvník Josefzima

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně koupě nového modemu. U UPC jsem si objednal koupi nového modemu, ale paní na infolince mi tvrdí, že koupit lze pouze Compal CH7465LG. Ten nechci z důvodů Intel Puma 6 chipsetu a jeho problémů, které se táhnou již od roku 2016 a řešení to asi nemá. 

Chci koupit nový Ubee evw3226. Lze to u UPC nebo si paní nevymyšlí a už je na prodej nemají? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josefzima

Děkuji. Takže u UPC není z modemů na výběr. Pouze Compal:(

A nechystaji brzo náhradu? Compal už mají v nabídce přes 2 roky. Vysoká rychlost mě nezajímá, 50 Mbit mi stačí. 

Upraveno uživatelem Josefzima
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine zohnat Technicolor 7200 na inzerat.. ma Broadcom chipset, spolahlivy, da sa prepnut do bridge modu (ak mate IPv4 adresu), pripadne este Cisco 3208/3212.

Pumagate tu este s nami nejaky ten rok bude.. v Nemecku (kde je zakonom stanovene, ze provider (aj kablovy) musi pripojit do svojej siete modem zakaznika, ak vyhovuje technickymi parametrami poziadavkam providera - v pripade Unitymedia je to EuroDOCSIS 3.0 24 down, 8 up kanalov) je celkom popularny Technicolor 4400 (tiez s Broadcom chipsetom) - samozrejme vacsina BFU je spokojna s Compalom a neriesi latenciu ci obcasne vypadky (v krajnom pripade vytiahne Compal na chvilu z napajania a zase je par dni dobre)..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...