Přejít na obsah

16:9


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jsem sám nebo má i někdo jiný problém s formátem obrazu ? Jak televize, tak DVD-Rec umí 16:9, ale ani jeden program z digitalu nemám ve výše uvedeném formátu. ( samozřejmě je všude nastavené 16:9 ).

 

 

Dave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavně že to vydřiduši z Karnevalu uvádějí jako jednu ze zásadních výhod proč si digitál pořídit :P Bože, tahle firma mě baví víc a víc (teď z nich ještě dostat ten litr, co mi už 1/4 roku dlužej za vrácení zálohy za modem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Momentalne bezi v digitalu v 16:9 prenosy MS ve fotbalu, v analogu jedou 4:3, krome tohoto jinak zadny rozdil mezi digitalem a analogem ohledne vysilani 16:9 neni.

 

Upresnim co se tyka DVB-C, fotbal je v 16:9 na CT4Sportu, jinak CT1 a CT2 vysila dost casto v 16:9, zejmena puvodni tvorbu, nektere cestopisy a reportaze.

ZDF ve svem baliku vysila vice jak 50% v 16:9.

K tomu rozdilu mezi digi DVB-C a analogem jen to, ze rozdil v kvalite je obrovsky (i na 16:9) a kdo to nevidi, at si koupi brejle, zajde k ocarovi, ci si koupi poradnou TV (16:9).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není také analog jako analog. Vzpomínám když v naší čtvrti byla lokalita napájena z místní stanice, tak šly rozváděné satelitní programy jak víno. Když se to přepojilo na hlavní městskou stanici tak už to nebylo ono. No a v rámci sloučení firem se to nakonec zapojilo na ještě !hlavnější! stanici a bylo to zase o kousek horší. Vše ale v normě. Jinak digitál je samozřejmě nová kvalita....

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digital s analogovajma vystupama jezisi me to roztrha to dokazou jen cesi.

 

:roll: Když vezmu typy STB i pro satelit tak, že by měly všechny digitální výstup jsem si nevšiml.

 

Nevím, ale STB se v ČR vyráběli asi tak před 4 lety v Brně - tuším, že PACE :?: a byly určeny pro Anglii. Jinak se všechny STB do ČR dovážejí.

 

Kamarád scháněl DVB-T STB s jiným než PAL výstupem a z celé nabídky cca 50 typů STB měli pouze DVA jiný výstup :wink: - proč to ti výrobci vyrábějí ? vždyt to nikdo nebude kupovat nebo je to obráceně ?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...