Přejít na obsah

16:9


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Takže on to vážně není apríl? A já doma půl dne ladil a hledal kde jsem udělal chybu, že mi nejede nic v 16:9. Hlavně, že jsem volal Karneval a říkali mi, že to mám špatně nastavené ale na otázku které kanály vysílají 16:9 mi řekly, že neví ale ty lepší jako HBO by měli :lol:

 

Dále nějak postrádám hlavní propagovanou funkci digitální TV - dívat se opožděně na pořady, pauza pořadu nebo dokonce znovu přehrání zajímavého okamžiku. Prostě všechno to na co jsem se kvůli digitálu těšil tam nemám :shock: a místo toho mám další heblo do sbírky a ovládače už si věším kolem krku jako indián své trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále nějak postrádám hlavní propagovanou funkci digitální TV - dívat se opožděně na pořady, pauza pořadu nebo dokonce znovu přehrání zajímavého okamžiku. Prostě všechno to na co jsem se kvůli digitálu těšil tam nemám :shock: a místo toho mám další heblo do sbírky a ovládače už si věším kolem krku jako indián své trofeje.

Tyhle funkce mají PVR a to slibují na září tak uvidíme :roll:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...