Přejít na obsah

Přechod z HBO Max na Max


kautskym

Doporučené příspěvky

3 hours ago, CableG said:

Nevíme, ale tušit se to dá 🙁 Slovy pátera Knoxe - již máme dostatek indicií, abychom mohli očekávat tarif Standard (full HD, bez Dolby Atmos, 2 streamy).

Asi tak. Bylo by samozřejmě pěkné být ta výjimka potvrzující pravidlo, ale pravděpodobné to určitě není.

Další věcí je pak samozřejmě to, že kdyby Standard měl alespoň na to Full HD slušný bitrate a normální prostorový zvuk bez Atmos, tak by to třeba až tak nevadilo. Ale reálně je to tak, že 4K HDR stream s Atmos se horko těžko častokrát přibližuje kvalitě obyčejného Blu-ray, častokrát ani to ne.

Takže to vidím tak, že si Max vždy jednou za čas zapnu a podívám se, co nového, ale mít to v balíčku s HBO s TV ne (měl jsem to tak u VF TV - když byl vyšší bitrate HBO na DVB-C, ale už taky není)

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, kanály budou pár let dál fungovat... dokud nebude více lidí na Maxu. Spíše mě ale zajímá zda VF navýší u HBO HD a Eurosport HD bitrate... protože teďka je ta kvalita na úrovní streamu a k Bluray to má daleko.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Bluray měl daleko i ten předchozí bitrate (cca 12 Mbps), ten současný je kolem 8 Mbps, streaming HBO Max má kolem 7-10 Mbps - takže nic moc ani jedno a komprese je vidět. Ale psalo se tu, že ten bitrate změnilo HBO, nikoliv Vodafone, takže s tím možná Vodafone nic neudělá ani kdyby chtěl.

Celkově to na mě působí, že by se nové WB Discovery těch lineárních kanálu chtělo nejraději zbavit - nebo možná i skoro celého starého konceptu HBO - ono je to už i teď docela znát na novém obsahu, mizení toho starého při přeprodávání atd.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je mnohem sympatičtější české Voyo které podporuje českou tvorbu než MAX nebo Netflix. Navíc ty ceny všech těch platforem jdou pořád čím dál víc nahoru. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...