Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Sparrow napsal:

 

Hezky jsi tu rezepsal ty ceny, a to je to co mne zaráží od začátku. Proč mám 53% z ceny pro nové zákazníky 320 a né pro ty s internetem a mobilem za 150 😞

 

Zítra musíš tam zavolat aby jsi byl chytřejší proč to tak vlastně je  pak dej info jak jsi dopadl 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskymPokud jsem něco nepřehlédl, řekl bych, že jde o 1:1 totožné TV programy od 1 do 205.

Některá čísla jsou přeskočená (v obou PDF), některá pořadová čísla jsou dokonce dvakrát (např. 44). Avšak řekl bych, že jde o totozné programy v obou PDF souborech.

Jen je v každém jiný název balíčků a v každém je daný program eventuálně v jiném balíčku.  

V čem je teda rozdíl? Viz 145+ vs 150+ programů a ceny? 

Trošku jsem čekal, že do TV Komplet už třeba nejsou přidávány nějaké z posledních nově přidaných TV kanálů apod., ale ta PDF to nepotvrzují. Jsou-li tedy správně a a aktuální.

 

@SparrowV příštím týdnu bych být tebou hned kontaktoval Vodafone a nechal si vše vysvětit. Co jsi měl a co ti nově nabízí a za kolik. 

Jinak mlčení je souhlas s podmínkami uvedenými ve vyúčtování. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Tube napsal:

Za me by bylo faj, pouzivat v psanem textu interpunkcni znamenka.

 Omlouvám 🙂 

 

před 8 minutami, petr-000 napsal:

Zítra musíš tam zavolat aby jsi byl chytřejší proč to tak vlastně je  pak dej info jak jsi dopadl 

 

To určitě zavolám, ale na škole nám začínají maturity a přijímačky a  je tam bude trošku blázinec, tak jak bude čas.

Ještě napíšu kámošovi co u Vodafone dělá technika  a syna mám někde na KC ať se na to koukne. Protože jak jsem tu zjistil tak je to jako s právníky: 3 operátoři - 4 názory 😄

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Sparrow napsal:

 Omlouvám 🙂 

 

 

To určitě zavolám, ale na škole nám začínají maturity a přijímačky a  je tam bude trošku blázinec, tak jak bude čas.

Ještě napíšu kámošovi co u Vodafone dělá technika  a syna mám někde na KC ať se na to koukne. Protože jak jsem tu zjistil tak je to jako s právníky: 3 operátoři - 4 názory 😄

 

Zkus je i poprosit aby ti poslali na email takový mini vyúčtování přehledné jak tě budou převádět jak to bude vypadat to bylo pro tebe  ideální  co a jak 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@SparrowNeomlouvej se. To bylo jistě na @petr-000

Tak ono se není čeho bát. Hovorem nic člověk nezkazí. Maximálně si potvrdíme, že už nelze získat takovou slevu a nedostaneme se na ceny, které bychom byli ochotni platit. Což si i myslím, že před covidem a možná že ještě za exUPC byly retenční ceny jak z jiného světa. Dnes se už zřejmě na takové částky a slevy dostat nedá. 

Pak je otázkou, jaké jsou možnosti. Nicméně ohledně internetu, televize nebo tarifu je dnes nemalá konkurence a není problém mít každé klidně i u jiné společnosti. Začátek by nebyl možná nejpříjemnější, ale co by člověk pro vidinu ušetřených peněz neudělal. např. Leckdy se vyplatí koupit auto i z druhého konce republiky... 

 

@kautskymTak potom při převodu z TV Komplet na ALLinONE čekám skutečně symbolické zdražení, resp. aktualizaci částky (inflace apod.). 

No uvidíme, až na nás dojde, nicméně z toho, co tu už padlo je bohužel možné úplně cokoliv. 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesláno (upraveno)

Sorry občas zapomínám čárky 😄

Pane Kautský ,,,,, mám prosbu kdo je na řadě ohledně převodu kdo má TV klasik a balíček sport nebo jiné tematické balíčky pak přijdou na řadu komfort pak komplet? Nebo jak to vidíš s harmonogramem 

Upraveno uživatelem petr-000
  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady https://www.techforum.cz/topic/62643-převod-na-nové-tarify-vodafone-tv/?do=findComment&comment=470344 psal Marek, který pro VF pracuje nebo někdo asi z rodiny ze Supreme/ Komplet bude později 

ja už pro VF nedělám 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...