Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 14 minutami, Technikus napsal:

Mají to nějaké zmatené, ne?

Bych čekal, že ta stránka je připravena na převod služeb a ukáže používané služby do teď a co nová alternativa se zachováním skladby programů či balíčků. Za kolik vidím, ale nějak zapomněli na ty balíčky? 

Nově by tedy mělo být z TV Klasik + Darvin + Sport za 57 Kč měsíčně Vodafone TV + Sport, 151 + 150 = 301 Kč?  Nebo kam se jim vytratil Sport? Darvin chápu, jak jste psali, že už je součástí základní programové nabídky. Nicméně je vůbec možné z 57 Kč přejít na 301 Kč? To je jak kdybych dal auto do servisu s odhadovanou částkou 5 tisíc, ale výsledná částka by byla 30.

Proč je vůbec ta základní programová nabídka nabízena za 151 Kč, když oficiální stránky mají uvedeno 150 Kč? 

image.png.796f99e306b868825a5efffe61e618b6.png

Myslím si že nás chtějí Vodafone  TV nás oblbnout já rozumím tak že tarif se mění klasik na nový tarif Vodafone TV  služba by měla být  stejná  balíček SPORT kdo má ve službě trvalou slevu u balíčku sport tak by to mělo na 99% zůstat  u něho tam napsalo bylo ve vyúčtování že služby se nemění.      Balíček sport je přece služba jestli balíček SPORT u mě zmizí i se slevou tak určitě odejdu od Vodafone a půjdu k 02 TV  to bych platil stejně kdyby mi zruší balíček sport tak bych platil stejně jako u 02 TV  

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr-000bohužel je rozdíl mezi službou a tarifem.

služba je např. Vodafone TV( OTT, DVB-C), Pevný internet, mobilní paušál ,

tarif je napr. TV Klasik, Internet Super, Neomezený Basic 

myslím ze je to bráno takto, 

 

 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ale napsali to správně , ze dostane tarif Vodafone TV za 151 Kč( 320-53%=150,40 Kč) kdyby dostal i sport tak mu napíší ze nový tarif bude Vodafone TV s Trvalou slevou 53% a balíček Sport s trávou slevou 100%, ale třeba se s Vodafone domluví 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ta cena 320,- je pro nové zákazníky bez dalších služeb. Pro mne co mám i internet a mobil by to mělo být za 150,- A to už nesedí těch 53% 😞

Mají v tom bordel.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesláno (upraveno)

Je to jednoduché  lidi prober te se už to chápu  Vodafone TV klasik 229 Kč teď to mají za 320 Kč  někdo má například slevu 10%  to je cca příklad 280 Kč už to je všechno co se týče dalších službách to neplatí  to je pouze tarif  ve vyúčtování se píše tarif červené Vodafone - klasik vedle je přehled služeb je to černý písmem balíček SPORT      myslím si že to tak bude kdyby byla změna u balíčku tak mu  dají vědět     kdyby se týkalo  i balíčku sport například nemám trvalou slevu tak mi tam napíšou převedeme vás na nový tarif s částkou 320 + 99 Kč nebo 320 + 150 s balíčkek SPORT on to právě nemá Kautský tarif a tematické balíčky to je úplně jiná kategorie to je pouze tarif nic jiného 

Upraveno uživatelem petr-000
  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2024 v 1:01, Sparrow napsal:

Díky za připomenutí @kautskym@Technikus, kouknul jsem FA co mi včera přišla a ejhle, je to tam. Viz screeny níže. 

Místo 58Kč to mám za 151Kč a tolik asi k "Trvalé slevě" 75% vs 53% @Martin - Vodafone 😞

 

Tak příští týden volám, že nesouhlasím a pokud na retenci nevymyslí cenu +- 10kč té původní tak se zařídím podle toho co jsem psal tady . 

 

vdf_new_tarif_1.thumb.jpg.8fbd8485ccc3247aa1988a026bf7d04f.jpg

 

 

zde je vidět že sport stojí bez DPH 81,82 Kč a sleva je 81,82 Kč tedy trvalá sleva 100% , já u Vodafone @petr-000pracoval, takže vím jak to funguje

převzato z podmínek TV https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-vodafone-tv/

bod 2.

Tarifem se rozumí sdružení jednotlivých Programů, Doplňkových balíčku a Doplňkových TV funkcí do nabídky, která umožňuje využívat Službu.

Doplňkovým balíčkem se rozumí rozšíření nabídky Programů nebo další služby určené k využití Služby nad rámec Tarifu (označeny v Ceníku také jako Vodafone TV – doplňkové služby).

Typem využití Služby se rozumí možnost sledování Obsahu v různých kvalitách (SD/HD/UHD), na vícero Koncových zařízeních současně a/nebo kombinace obojího.

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře Kautský ale mám připomínku trvalá sleva platí  když zákazník udělá novou službu nebo tarif řekneme udělá třeba novou změnu u televize tak určitě trvalá sleva končí ale když nechá jak to je zákazník tak trvalá sleva stále běží napořád  trvalá sleva skončí když Vodafone končí některé služby doplňkové třeba Darwin trvalá sleva Darwin končí tak končí i trvalá sleva  až převedou ty zákazníci co mají ale co se týče balíček SPORT to neskončí stále to používají i v novém nabídce tak trvalá sleva stále je i po převodu zákazníků na nový tarif co zase blbnou vedení Vodafone !!!!! Chtějí asi aby zákazníci odešli od nich !!!!! Já budu první ze skončí když nebudu mít balíček SPORT 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...