Přejít na obsah

Výpadek mobilních dat v Letňanech


Doporučené příspěvky

Před hodinou, CableG napsal:

@sodekczStation

@tomusNo, to dost dobře nejde, ten můj router je tam celkem důležitej a modem od Vodafone musí být v bridge - jinak je mi to celkem na nic 🙂 A bohužel na nějaké dlouhodobější testování jen Vodafone modemu nepřipadá v úvahu, potřebuju svoji pevnou adresu i VPN tunely 🙂 Signál je prý ok, alespoň to tvrdil technik na infolince. Ono celé je to otázka cca měsíc nebo dva zpět, od loňského ledna to do té doby běželo bez problému. Proto bylo navrženo technikem Vodafonu abych to vyresetoval do defaultu a pak zase vrátil do původního stavu, tedy do bridge. Když to nepomůže, tak mi patrně vymění modem.

Dobrý den,
nejen, že vy máte problém s připojením na internet přes modem, ale já momentálně eviduji výpadek internetu na mobilních datech. Bydlím na Letňanech v Praze a doteď jsem s tím neměl žádný problém až dnes se objevilo to, že si nedokážu udělat ani speedtest, na který mne mobilní data ani neumožní přístup. Zkoušel jsem se dovolat na infolinku a na ní mi bylo řečeno, že jsou vytížení a po zadání požadavků, tak jsem chtěl resetovat to heslo, které je potřebné pro kontaktování podpory. Daný reset hesla vůbec nefungoval. Po zadání informací pro reset hesla se to zaseklo na jejich stránce, kde se tyto informace pro reset zadávají. 😶 Nikdy jsem s vodafonem tyto problémy neměl, ale momentálně je to dost na nic. 

  • -
  • Super
  • -
  • -
  • Praha 18
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@ShortyBluePěkné dopoledne, v části Letňan jsme měli včera výpadek, který mohl způsobit tyto potíže 😞 Pokud se potíže stále projevují, zkuste prosím telefon restartovat, anebo SIMku vyzkoušejte v jiném telefonu. Jestli jsem to správně pochopila, tak jste se na linku nedovolal z důvodu chybného hesla. Pokud jste heslo zapomněl, je možné ho obnovit více způsoby, které uvádíme na stránkách https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zapomnel-jste-heslo/

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...