Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Před hodinou, David - UPC napsal:

 @Pavel m Zdravím, 213 HD nějak začátkem roku. Docu zatím bez CZ stopy, uvidíme, zda-li jí vůbec zařadí.

Děkuji za odpověď .Ale příště něco pro starší co neovládají angličtinu je program DOCU BOX HD k ničemu.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukáš Polák

Trošku jsem se novým stanicím podíval na zoubek. :-) Co se týká lokalizace kanálů, tak za ni rozhodně nelze vinit UPC. Programy jsou k dispozici mimo jiné na oficiální platformě FilmBox Live a taktéž bez češtiny (pouze v angličtině, případně originálním znění). Řekl bych, že ze strany provozovatele je například tristní u FilmBox Premium (HD) absence originální stopy. Prostorový zvuk už by byl asi příliš velký luxus...

Operátor UPC rozšířil programovou nabídku, některé stanice přesahují tok 10 Mbps

Upraveno uživatelem Lukáš Polák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vše naladil a zkontroloval.

Euronews HD obrazově určitě lepší, SD mi chybět nebude. Pohoršili jsme si ale co se zvukových stop týče, předtím jich bylo asi deset a teď jen angličtina nevím proč. 

Mezzo Live HD není zrovna můj šálek čaje, z hudebních sleduji jen VH1 a VH1 Classic a občas Retro/Očko Star, přesto mě Mezzo Live HD zaujalo - což je asi dobře.

HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax 2 v SD kvalitě mi chybět nebude, neboť již dávno sleduji všechny programy skupiny HBO pouze v HD. Oproti SD, které u těchto stanic nemá dle mě smysl, nebe a dudy. Uvidíme, kdy z HD verzí zmizí z loga příznak HD. HBO bude výhledově měnit grafiku podle americké verze tak snad pak. Ponechat jinak hlavní HBO v SD byl od UPC správný tah. Pro promo akce super.

Změna IDX HD na ID HD podle mě pro Discovery logická. Radši jeden ID kanál a pořádně než dva průměrně.

Čekat se dala i změna grafiky na Discovery Science, podle US verze, ale nejsem jí úplně nadšen. Podle mě oproti té předchozí, kde si vyhráli, je tohle čisté až moc.

FastFunBox, FightBox, DocuBox... jsou dle mého názoru programy spíše do počtu. V HD, fajn. To možná nějaké diváky přiláká. Zaměření stanic možná taky, i když to je s otazníkem, ale absence češtiny nepřiláká nikoho. Snad nebyly tyto stanice pro UPC moc drahé, protože si myslím, že podobně jako zbytek Filmbox stanic moc velkou cenu nemají. SPI už neví co by. Mají těch stanic asi deset, přitom kvalita všech je průměrná a ani jedna nevyčnívá. Hlavně s těmi hlavními Filmboxy by měli něco dělat. Je tu AMC, Film+, HBO, Nova Cinema, Prima Max, Cinemax, Film Europe, Festival... Pro Filmbox podle mě není na trhu místo. Není prostě tak kvalitní. Lidi mají zafixováno, že to roky byla silně béčková stanice a tak to více méně i zůstalo. Být šéfem SPI, celé portfolio překopu, ale to je jejich starost. Asi by bylo trapné to teď zabalit, tak to SPI dál dotuje, aby nebyly úplně za blbce i když sledovanost musí být tristní. Divím se ale, že UPC nepřidalo 360 Tune Box, který by byl podle mě nejzajímavější. Ale jak jsem psal... pokud má UPC na Filmboxy výhodnou smlouvu... prosím.

Jinak technická kvalita nových stanic (Boxy, Mezzo a News) je OK.

@David - UPC Bude mít Euronews HD i další stopy? A co ten Cartoon Network? Bude HD verze mezi 6.-27. listopadem jak mi tvrdí Turner nebo vám řekl něco jiného? A ještě HD verze Primy Comedy Central - bude se spouštět do konce roku když už má ID pro DVBT2?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Investigation Discovery se vrací, konec ID Xtra

Na českém a slovenském trhu se původně vysílala stanice Investigation Discovery. Stanice od svého spuštění nebyla lokalizována do českého či slovenského jazyka a proto zájem o tento program byl ze strany operátorů i diváků velmi nízký. Vznikl proto nový kanál ID Xtra, se stejným zaměřením, který je od svého spuštění s lokalizací. Nyní se Discovery vrací pod původní značku Investigation Discovery.¨

https://www.parabola.cz/zpravicky/28551/investigation-discovery-se-vraci-konec-id-xtra/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, cvancara napsal:

TV preladena - Euronews HD - jde zvuk, jde EPG, ale misto obrazu je pouze tma a na TV trvale hlaska Kanal je sifrovan.

Vse ostatni facha.

Jedná se o přechod z mpeg2 na mpeg4 HD na stejné pozici. Některé TV to nemusely "rozdýchat", zkusil bych znovu naladit mux s tímto programem

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...