Přejít na obsah

Vodafone TV přes internet


hrochada
Přejít na řešení Vyřešil Ivo2003,

Doporučené příspěvky

Zdravím!

 

Stěhuji se do pronájmu kde je zprovozněný internet od VF. Smlouvu si nejspíš převedu pod sebe (budu potřebovat aktivovat bridge mode apod.). Do budoucna bych si chtěl k internetu přiobjednat i Vodafone TV. Jak jsem pochopil z webu, kde je možnost připojení přes koax, tam funguje TV přes koax a kde není, tam přes internet. Zásuvka je od televize opravdu daleko a ještě v kuchyni, znamenalo by to táhnout neohebný koax kolem celého bytu. Je možné aktivovat TV přes internet se settopboxem i v místě, kde je možnost připojení koaxem? Ideální by pro mě bylo připojit box přes 5GHz WIFI a netahat žádný kabel.

 

Díky

  • Basic
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tímhle způsobem by to chtěla řešit spousta lidí aby si ušetřila práci a nemusela tahat kabely, jenže pak naříkají že jim vypadává televize, nebo má nekvalitní obraz, ať už z důvodu že se pak jedná o internetovou televizi která není tak stabilní a není tam tak vysoký datový tok jako u DVB-C , nebo nekvalitního signálu na Wi-Fi, nemluvě o tom že si budeš muset připlácet 50Kč měsíčně za prémiový setobox s wi-fi,  protože ten základní model ji nemá.

Takže ano jde to, ale nedoporučuji tuhle variantu, pokud je možnost natáhnout koaxiální a LAN kabel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce.

CA modul pro mě není řešením, stejně bych tahal koax. Televizi mám sice Sony, ale ještě z éry bez Androidu, takže taky nic. Chápu obavy ohledně kvality připojení apod., ale jsem síťař, takže bych si to dokázal změřit, případně řešit potíže a hledat příčinu sám. Každopádně UTP bych tahal raději jak koax, proto pokud by to šlo aspoň přes UTP bez koaxu, byl bych rád.

  • Basic
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...