Přejít na obsah

Volani z pc pres mobilni tarif


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Ahoj odbornici,

poradite mi prosim nejakou aplikaci s jejiz pomoci si mohu sparovat mobil Samsung s pc abych mohl prijimat a uskutecnovat volani ze sveho cisla? Neco podobneho jako je propojeni s telefonem od Microsoftu. To pouzivam na sms apod. ale na volani mi to nefunguje protoze se mi porad odpojuje bluetooth. A tak bych rad nejakou vhodnou aplikaci. Nebo jestli treba je aplikace na pc ve ktere bych si zadal e-sim a telefonoval z pc ze sveho cisla?

 

Diky.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikace ve, které si uživatel zadá esim a může z pc volat neexistuje, esim je fyzická záležitost uvnitř mobilu a nelze nahradit aplikací v pc, taktéž pc zpravidla nemá žádný gsm modul.

Volat z pc můžete maximálně z IP telefonu. A nebo propojením mobilu s pc, pokud to daná aplikace umožňuje.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volat lze i např z hodinek Samsung, Huawei, Apple Watch apod. a nemusí mít hodinky eSIM. Jen musí být mobil někde v okolí přes Bluetooth. Některé hodinky nabízejí i psaní sms, nebo odpovídání na zprávy (WA, Messenger apod.) třeba hlasem. 

 

Co třeba ještě tohle / toto

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Co je Samsung Flow? Používám propojení s Windows ale na hovory to chce Bluetooth a ten se mi na pc pořád odpojuje. Mám i novou základní desku s integrovaným Bluetooth ale problémy s odpojováním přetrvávají. V práci u ntb problém není takže mě asi něco v bytě ruší...

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...