Přejít na obsah

Jak aktivovat SIM na Ukrajině?


Julia

Doporučené příspěvky

  • Slamb změnil název na Jak aktivovat SIM na Ukrajině?

Zvláštní. Asi 2r zpět jsem s jedním číslem přecházel a termín přenosu byl v době, kdy jsem byl  v zahraničí a dokonce to snad nebylo ani v EU, tuším že Egypt.

I přesto vše proběhlo naprosto v pořádku.

Původní SIM někdy časně ráno přestala fungovat - bez signálu, vyměnil jsem, zapnul a byl jsem přihlášen do oné roamingové sítě v daném státě.

Přenos tak proběhl zcela bez problémů a SIM se přihlásila i mimo ČR. Přesto chápu, že se lze setkat s čímkoliv 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíše bude rozdíl i v tom jestli se jedná o novou aktivaci, nebo přenos čísla, pri nové aktivace musí být sim vždy v domácí síti. 

 

Naopak když třeba někdo mění sim z důvodu poškození, tak nová sim už může být aktivní ještě když je zalepená v obálce. 

 

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JuliaI find older post, how you can solve it:

 

However, we can help you with this - send us a message to socialmediacz@vodafone.com explaining the situation, what phone number it is, and attach a scan of the SIM card including the larger plastic card you are breaking it out of (so you can see the SIM serial number). If possible, we will activate the SIM card for you based on the documentation you provide.

 

Translation:

Я знайшов старіший пост про те, як ви можете вирішити цю проблему:


Однак ми можемо допомогти вам з цим - надішліть нам повідомлення на socialmediacz@vodafone.com, пояснивши ситуацію, який це номер телефону, і прикріпіть скан SIM-карти, включаючи більшу пластикову картку, з якої ви її виламуєте (щоб було видно серійний номер SIM-карти). Якщо це можливо, ми активуємо SIM-карту для вас на основі наданої вами документації.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...