Přejít na obsah

Ovladač k TV


Pavel m

Doporučené příspěvky

jaký používate ovladač k TV 55= Neo QLED 4K TV QE55QN85B Série QN85B (2022.Vrátil jsem VTV BOX a začal používat aplikaci Vodafone + CA Modul.A to ovladaní  TV přepínaní programu je docela oprus .Kdo vymyslel Samsung Smart Control ovladač to byl .....Uvažují o koupi One For All pro TV Samsung máte nějakou zkušenost?Díky za odpověd

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám ten chytrý Samsung ovladač (u nových TV se solárním nabíjením + USB-C) už cca 2 roky a zvykl jsem si. 

Opruz znamená co přesně? Ten program nahoru/dolů, hlasitost nahoru/dolů? Jakoby ta kolébka, ještě s možností promáčknutí? Nebo co přesně? 

Samozřejmě lze koupit i jakýkoliv univerzální plnohodnotný dálkový ovladač ať už no name, nebo přímo Samsung, nebo lze ovládat i z mobilu apod. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Ovladač k TV

S chytrým ovladačem pro TV Samsung se solárním nabíjením je ovládání pohodlnější protože s ním ovládám navíc Dreambox dm920 i Chromecast 4  - plnohodnotný ovladač s tlačítky má tu výhodu že se dá zadat číslo kanálu napřímo 🤔 až bude aplikace umět seřadit oblíbené kanály tak pro těch 5 programů na co koukám bude Smart ovladač plnit funkci na 100 % 🤗

  • 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • 2 x CA modul 2 x Dreambox DM920
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já používám jenom TV nic k ní nemám .Uvažoval jsem koupit Soundbar Samsung HW-B550 ,ale to hlasitost TV je dostačující .Já koukám na více programu než 5 a to hledání je složitější mám větší nabídku programu.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...