Přejít na obsah

Pomalá rychlost internetu


nespal

Doporučené příspěvky

Dobrý den, od 7.04 se objevil velmi silný problém s rychlostí internetu (ODESILANI DAT) jsem Streamer, všechno předtím bylo v pořádku, ale teď nemohu streamovat z vašeho internetu, protože rychlost prostě klesá... stává se to na pár minut, ale pak začnou problémy znovu. Od 25000 do 2000 

Blatenska 2169, 

 spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

+ rychlost stahování také klesla z 1000 na 100..samozřejmě to nepotřebuju, ale fakt. 

image.png.34f46a56d5a6286760cc0592391c22b6.png

 

zpočátku jsem si myslel, že je to můj problém, znovu jsem zkontroloval všechny dráty, vyměnil Windows, restartoval router. Nic nepomohlo, nicméně v jednu hodinu ráno vše fungovalo jako dříve. Ale ráno se to zase zhoršilo.

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • -
  • -
  • Internet
  • Blatenská 2169/13148
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Pomalá rychlost internetu

@nespal kanály máš naladěné všechny, modulace je také v pořádku, ale je vidět že modem musí vysílat vyšším výkonem (okolo 50 dBmV) než by normálně stačilo, i když je to ještě v normě, tak je vidět že nějaký problém tam pravděpodobně bude.

Ještě sem můžeš dát data z downstreamu, ať je poznat jestli se dotýká obou pásmem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nespal úroveň signálu i kvalita jsou v normě, ale jak už psal David chybí tam naladěný OFDM kanál, který používá gigabitový internet, bez něj internet poběží na downloadu znatelně pomaleji, tak to zkontroluj jestli si ho v v tom screenshotu nevynechal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...